خدمات پس از اجرا سازه های پارچه ای کششی

ساخت و نصب با کیفیت پایان کار ما نیست بلکه خدمات پس از آن از اهمیت زیادی برخوردار است. نگهداری سازه و پارچه مثل روز اول تنها با دادن خدمات امکان پذیر است و ما هدفمان داشتن این سازه با همان کیفیت اولیه است. برای بالابردن عمر سازه خود از ما خدمات بخواهید و ما با احترام خدمت شما خواهیم بود.

رگلاژ پارچه کششی

رگلاژ پارچه یکی از موارد مهمی است که هر 6 ماه یکبار باید صورت گیرد. پس از گذشت یک فصل از نصب سازه های پارچه ای تیم متخصص تیوان پارچه را یکبار رگلاژ کرده و کیفیت سازه را مجدد بررسی می کنند. با انجام این کار پارچه حالت اولیه خود را حفظ می کند.

رگلاژ پارچه

شستشوی سازه های پارچه ای

از آنجایی که بیشتر سازه های پارچه ای کششی پارچه ای با رنگ روشن دارند تمیز کردن آن موضوع مهمی است. نحوه ی تمیز کردن پارچه های پی وی سی مورد استفاده در سازه های پارچه ای یکی از دغدغه های کارفرمایان می باشد. اینکه چگونه و با چه مکانیزمی می توان سازه های پارچه ای را تمیز نمود.

مجموعه تیوان این اطمینان را به شما می دهد که در صورت کثیف شدن پارچه شستشو را با افراد مجرب انجام دهد.

برای شستشوی سازه های پارچه ای که دارای پارچه ی پی وی سی ضد آب هستند از واتر جت استفاده می کنند. در این مورد می توان روی سازه ایستاد و سازه های پارچه ای رو بوسیله ی واتر جت تمیز کرد البته این کار افراد متخصص است.

جهت شستشوی پارچه و تمیز نمودن سازه های پارچه ای با ما تماس بگیرید تا خدمات خود را با  بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم.

شستشو پارچه

ضمانت بی قید و شرط

یکی از مهمترین بخش های خدمات سازه های پارچه ای کششی تیوان دادن ضمانت 3 تا 5 ساله برای پارچه و سازه است. بسته به نوع پارچه انتخابی این زمان افزایش یا کاهش خواهد داشت. ما تا پایان کار و بعد از آن تمام قد در خدمت شما خواهیم بود.

نورپردازی سازه های پارچه ای

استفاده از نور در سازه های پارچه ای به زیبایی کار می افزاید. طراحی نور در سازه های پارچه ای مستلزم الزاماتی ست که هنگام طراحی و ساخت سازه های پارچه ای باید دیده شوند. بعنوان مثال اگر در بخشی از سازه های پارچه ای نیاز به نور موضعی باشد باید هنگام ساخت آین مورد در سازه دیده شود تا بتوان پس از نصب سازه نور روشنایی مورد نظر را روی سازه نصب کرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم قبل از تاییدیه ساخت با مشاوران نورپردازی سازه های پارچه ای تیوان این موضوع را مطرح کنید تا بهترین راهکار را در خصوص طراحی نورپردازی سازه به شما ارائه دهند.

نورپردازی سازه های پارچه ای

مطمئنا سازه های پارچه ای با نورپردازی و طراحی نور مناسب جلوه ی خاص تری دارد. موضوع نورپردازی در سازه های پارچه ای نیاز به تیم متخصص و طراح حرفه ای دارد که مجموعه تیوان با توجه به تخصص در زمینه ی سازه های پارچه ای می تواند ایده هایی در خصوص طراحی نورپردازی سازه های پارچه ای به کارفرمایان ارائه دهد.