سایبان رستوران

سایبان پارچه ای رستوران رسپینا

طراحی، ساخت و اجرای سایبان پارچه ای رستوران رسپینا

سازه های پارچه ای کششی از فناوری ساختمانی بسیار ویژه ای برخوردارند. یکی اینکه مهارت ها و دانش فنی آن در دست افراد کمی قرار دارد و دیگر اینکه در آنها پیش سازی و فناوری اختصاصی غلبه دارد و نظیر سایر فناوری هایی از این دست اغلب از راه برخی اشکال «طرح و ساخت» تحقق می یابند که در آن مهندسان و معماران که توسط مالک به خدمت گرفته می شوند.

در برخی پروژه ها معمار یا مالک، یک مهندس سازه دارای دانش تخصصی در زمینه سازه های پارچه ای کششی به خدمت می گیرند. این سازه ها در کاربردهایی نظیر سایبان پارچه ای، استراحت گاه، سایبان ویلا، آلاچیق پارچه ای و فضایی زیبا برای نشیمن با شرایط محیطی گوناگون انطباق دارند. هیجان ذاتی اشکال سازه های پارچه ای موجب کاربرد طبیعی آنها در مراسم گردهمایی و سرگرمی نظیر آمفی تیاتر ها می شود.

سایبان رستوران

سایبان چتری

مجموعه سفره خانه سنتی رسپینا بدنبال طرحی جذابی برای فضای نشیمن خود بود. در پی تماس با سازه های پارچه ای تیوان و چند جلسه مشورت برای رسیدن به طرح مدنظر رضایت کامل از طرح دریافت شد.

بوسیله این سایبان پارچه ای در رستوران فضایی بسیار زیبا و شیک به ارمغان آمد که سبب افزایش و رضایتمندی مشتری شده است. سازه های چادری تیوان با چندین سال سابقه در طراحی انواع سازه های پارچه ای رزومه ای پربار و رضایتمندی بالا بدست آورده است. این بار نیز با دادن بالاترین کیفیت سربلند و موفق ظاهر شد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه:

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF هانوا کره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 80 مترمربعفرم : خیمه لیفه
مکان : جاده الموت. قزویننوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان پارچه ای رستورانمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : تیر 1399عمر مفید : +20 سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *