سقف متحرک حیاط خلوت

سقف متحرک حیاط خلوت

سقف متحرکسقف متحرک برقیسایبان متحرکسقف متحرک حیاط

طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک حیاط خلوت

اجرای سقف متحرک براساس روند کاری مجموعه ی تیوان پس از بازدید اولیه ی فنی ضرورت اجرای سازه سنجیده می شود و امکان سنجی پروژه مشخص می شود. پس از آن تیم طراحی و محاسبات مجموعه تیوان کارهای مربوط به طراحی و محاسبه ی سازه ها را انجام می دهد و سپس سقف متحرک در چرخه ی تولید مجموعه تولید می شود.

عمر مفید سقف های متحرک براساس نوع پارچه ی انتخابی آن قابل تغییر هستند اما در بهترین حالت سقف های پارچه ای در آب و هوای تهران 15 سال عمر مفید دارند.

پوشش سازه ی سقف های متحرک پارچه ای رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد. سوال مهمی که در ذهن بسیاری از کارفرمایان وجود دارد این است که این سقف ها قابل آب بند شدن هستند یا خیر. سقف ها در هنگام طراحی و اجرا به صورت آب بند طراحی و تولید می شود و به همین دلیل سقف دارای شیب تولید می شود. یک سمت آن آبراه قرار میگیرد که آب باران و برف از آبراه تخلیه می شود.

پیشنهاد گروه مهندسی تیوان این است که قبل از تصمیم گیری راجع به اجرای سقف متحرک با مشاوران متخصص و فنی تیوان مشورت کنید تا بهترین گزینه رو به شما پیشنهاد دهند.

سقف متحرک حیاط در ساختمانی مسکونی در چیتگر اجرا شد. این سقف به گونه ای طراحی شده که در مواقع نیاز به صورت ریلی باز شده و به فضای بیرون دسترسی خواهید داشت.

سقف متحرک که به صورت برقی اجرا می شود سازه ای مقاوم در برابر آب و هوا بوده و به صورت جمع شو در اختیار شما قرار می گیرد. گروه مهندسی تیوان با تجربه زیاد در زمینه سقف های متحرک بهترین انتخاب برای اعتماد شماست.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063پارچه : PVC-PVDF Black out
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایموتور : Dooya
تعداد سقف : 1 عددمتراژ : 15 متر مربع
مکان : چیتگر، تهرانمدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک حیاط خلوتمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 20 روز
سال ساخت : دی 1398خدمات پس از فروش : 5 سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *