طراحی، ساخت و اجرای سایبان پارچه ای حیاط ویلا

ما ایرانی ها معمولا بهترین مکان برای تفریح در هر وقت از سال را شمال انتخاب می کنیم. شهرهای شمالی پوشیده از جنگل، هوای تازه، دریای پهناور و نعمت های بیشمار مکانی است که می توان روزهای زیادی را در آرامش گذراند. ویلاها در شهر های شمالی اکثرا لب دریا با منظره ای بی نظیر ساخته شده اند البته گاهی آفتاب لذت خیره شدن به این فضا را از ما می گیرد. برای داشتن فضایی راحت و زیبا سایبان پارچه ای بهترین راه حل ممکن است.

ویژگی های منحصربفرد این سازه

به دلیل حساسیت های کارفرما در عدم استفاده از جوش در این آلاچیق پارچه ای، مجموعه سازه های پارچه ای تیوان تمامی سازه را بدون استفاده از جوش و فقط با استفاده از پیچ و مهره طراحی و اجرا نمود.

اتصالات این پروژه نیز به دلیل قرارگیری در معرض مستقیم رطوبت و امکان زنگ زدگی بالا، بوسیله ی آب کروم آبکاری شد تا عمر مفید آن افزایش یابد. پارچه ی مورد استفاده در این سایبان پارچه ای از نوع پی وی سی پلی استر 700گرم دیکسون فرانسه می باشد که عمر مفید آن در 25 تا 30 سال می باشد.

در انتخاب نوع پارچه باید این به مورد توجه نمود که در جغرافیای شمال کشور برف و باران بسیار زیاد می باشند و استفاده از پارچه های الیاف پلی استر PVC یک الزام محسوب می شود. در اجرای آلاچیق چادری نیز میزان کشش وارد شده از پارچه به ستون ها نیز حائز اهمیت می باشد که براساس آن ستون و تیرهای آن طراحی می گردد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 30 مترمربع فرم : کایت(زین اسبی)
مکان : شهرستان رویان ، مازندران نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان پارچه ای حیاط ویلا مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : مرداد 1398 عمر مفید : +20 سال

طراحی، ساخت و اجرای سایبان پارچه ای حیاط ویلا ما ایرانی ها معمولا بهترین مکان برای تفریح در هر وقت از سال را شمال انتخاب می کنیم. شهرهای شمالی پوشیده از جنگل، هوای تازه، دریای پهناور و نعمت های بیشمار مکانی است که می توان روزهای زیادی را در آرامش گذراند. ویلاها در شهر های […]

Tags: سایبان پارچه ای / سایبان پارچه ای حیاط / سایبان پارچه ای ویلا