طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای خودرو

طی 30 سال گذشته هیچ یک از فرم های مصنوع، سریع تر از سقف های پارچه ای کششی تکامل پیدا نکرده اند. دسته ای از فرم ها که مشخصه آن چادرهایی با اشکال خام و غیرقابل اطمینان بود جای خود را به خانواده ای از سازه ها داد که برخی از بزرگترین دهانه های آزاد در دنیا و پرکاربردترین عملکردهای معماری را در برمی گیرد. سازه هایی که ابعاد و تنوع شکلی آنها به سرعت روبه افزایش بود بااینحال توسعه مصالح با پیشرفت های چشم گیر در زمینه دوام، قابلیت اطمینان، ایمنی در برابر آتش، گذردهی نور و مصرف انرژی نقش محرک اولیه را داشته است.

چادرهای سنتی دارای سه ویژگی مشترک بودند: قابلیت جابه جایی، موقتی بودن و کم هزینه بودن. مصالح مورد استفاده، کاربردها و مهارت ها در زمینه توسعه یافته اما ویژگی های اصلی آنها بدون تییر باقی مانده است. اما با تکامل فناوری مصالح ویژگی های بنیادین ساختارهای پارچه ای دستخوش تغییرات اساسی شده است. پارچه های PVC به عنوان با کیفیت ترین پارچه موجود جایگاه خود را حفظ کرده است. به طور کلی هرجا که دوام عالی همراه با رم هیجان انگیز، گذردهی نور و مقاومت مناسب در برابر آتش ضرورت داشته باشند، سازه های پارچه ای امکانات بی نظیری را عرضه خواهند کرد.

سازه های پارچه ای تیوان با چندین سال سابقه در طراحی انواع سایبان پارچه ای خودرو انتخابی مطمئن در این زمینه خواهد بود.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF هانواکره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 20 مترمربع فرم : سان شید
مکان : لواسان، تهران نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان پارچه ای خودرو مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : خرداد 1399 عمر مفید : +20 سال

 

طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای خودرو طی 30 سال گذشته هیچ یک از فرم های مصنوع، سریع تر از سقف های پارچه ای کششی تکامل پیدا نکرده اند. دسته ای از فرم ها که مشخصه آن چادرهایی با اشکال خام و غیرقابل اطمینان بود جای خود را به خانواده ای از سازه ها […]

Tags: سایبان پارچه ای خودرو / سایبان پارکینگ / قیمت سایبان پارچه ای