طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای ماشین

ما در گروه مهندسی تیوان  متعهد هستیم که تجربه خود را در طراحی سازه های پارچه ای برای هر پروژه کوچک یا بزرگ به کار گیریم تا بهترین ها را ارائه دهیم.
ما زمان لازم را برای درک نیازهای شما خواهیم گرفت و مشخصات را برای راه حل ارائه می دهیم و امیدواریم که از نیازهای شما از نظر عملی، زیبایی شناسی و البته بودجه متناسب ایده شما باشند.

در طول این فرآیند، شما از مواد مورد استفاده اطلاع خواهید داشت و ما آنهایی را که به بهترین وجه با مشخصات شما مناسب است توصیه می کنیم. به عنوان مثال می توانید پارچه هایی را از بین 40 رنگ انتخاب کنید، میزان انتقال نور را مشخص کنید یا بسته به ساختار مورد نظر ما پارچه را انتخاب کنید. قاب سازه ای که از سایبان پشتیبانی می کند نیز می تواند به صورت استاندارد، آلومینیوم یا چوب مشخص شود . البته لوازم جانبی از قبیل گرمایش ، روشنایی و پست های مخصوص را نیز میتوانید مشخص کنید.

یکی از بهترین روش های مراقبت از ماشین در برابر عواملی چون آفتاب استفاده از سایبان پارچه ای است. می توان با هزینه کم و البته فضایی با کیفیت و زیبا محیطی مناسب برای پارک ماشین فراهم کرد. بدین منظور شرکت سازه های پارچه ای تیوان با طراحی سایبانی پارچه ای متناسب با شهر گرم اهواز به بهترین شکل عمل کردند.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 20 مترمربع فرم : سان شید
مکان : کیان آباد، اهواز نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان پارچه ای خودرو مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : مهر 1398 عمر مفید : +20 سال

طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای ماشین ما در گروه مهندسی تیوان  متعهد هستیم که تجربه خود را در طراحی سازه های پارچه ای برای هر پروژه کوچک یا بزرگ به کار گیریم تا بهترین ها را ارائه دهیم. ما زمان لازم را برای درک نیازهای شما خواهیم گرفت و مشخصات را برای راه حل […]

Tags: سازه های سبک و ارزان / سازه های پارچه ای / سازه های چادری / سایبان / سایبان ارزان / سایبان حیاط / سایبان خودرو / سایبان سبک / سایبان ماشین / سایبان ماشین ارزان / سایبان پارچه ای / سایبان پارچه ای خودرو / سایبان پارچه ای ماشین / سایبان پارکینگ / سایبان چتری / چتر سایبان