طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارکینگ ماشین

یکی از مهمترین مزایای سایبان های پارچه ای که باعث روی آوری مردم به آن شده موضوع عمر مفید آن است. در مقایسه با مصالح سبک دیگر وقتی در مقام قیاس برمی آییم این موضوع اولویت اول را برایمان دارد چرا که ما ترجیح میدهیم از مصالحی استفاده کنیم که در مقایسه با قیمت مناسبشان عمر مفیدی خوبی داشته باشند.

سایبان های پارچه ای یا سازه های پارچه ای به دلیل نوع پارچه ی مصرفی آنها ( پی وی سی، الیاف پلی استر) مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارند تا جایی که در بعضی برند ها مانند سرج فراری فرانسه تا 30 سال عمر مفید هم می رسند. موضوع دیگری که مطرح می شود این است که بعد از گذشت این مدت نیز می توان پارچه را تعویض کرد.

یکی از فرم های اصلی سازه کششی فرم آرک میباشد این فرم باتوجه به راحتی در اجرا برای کابری هایی مثل پارکینگ و فضاهای ورودی مناسب است.

در مناطق بارانی برای جلوگیری از فرسایش ماشین می توان با هزینه کم پارکینگ زیبا برای کاربری چندین ماشین داشته باشیم.

گروه مهندسی تیوان با طراحی و اجرا سایبان پارکینگ ماشین در منطقه بارانی آبعلی نظر مثبت کارفرما را دریافت کرد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 60 مترمربع فرم : آرک(قوسی)
مکان : آبعلی، تهران نوع کابل : استرند 8 میلیمتر روکشدار
کاربری : سایبان پارکینگ مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : آبان 1398 عمر مفید : +20 سال

طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارکینگ ماشین یکی از مهمترین مزایای سایبان های پارچه ای که باعث روی آوری مردم به آن شده موضوع عمر مفید آن است. در مقایسه با مصالح سبک دیگر وقتی در مقام قیاس برمی آییم این موضوع اولویت اول را برایمان دارد چرا که ما ترجیح میدهیم از مصالحی استفاده […]

Tags: دیکسون فرانسه / سازه های موقت در معماری / سازه های پارچه ای تیوان / سایبان / سایبان ارزان / سایبان استخر ویلا / سایبان استخری / سایبان خودرو / سایبان سبک / سایبان ماشین / سایبان متحرک برای ماشین / سایبان پارچه ای / سایبان پارچه ای خودرو / سایبان پارچه ای ماشین / سایبان پارکینگ / سایبان پارکینگ جمع شو / سایبان پارکینگ ماشین / سایبان چادری / سایبان چتری / چتر سایبان