طراحی، ساخت و اجرا سقف متحرک رستوران نوروزخان

سقف های پارچه ای قابل جمع شدن ابزار نهایی برای ایجاد فضاهای داخلی و خارجی همه کاره است. سقف ها را می توان برای قرار گرفتن در معرض ناهار خوری و مناطق نشیمن در بالای آسمان ، و همچنین آفتاب و نسیم یا بسته شدن برای محافظت در برابر باران ، گرمای بیش از حد،  اشعه ماوراء بنفش و باد باز کرد.
آنها همچنین دارای بسیاری از ویژگیهای قابل تنظیم ، از اندازه و رنگ گرفته تا طراحی و پیکربندی هستند. هر یک از سقف های ما به صورت سفارشی طراحی شده اند تا فضای شما متناسب باشد.

یکی از فضاهای مهم برای ساعتی نشستن و انرژی دوباره گرفتن کافه و رستوران ها هستند. مدیریت رستوران نوروزخان واقع در بازار بزرگ تهران با مشاوره از گروه مهندسی تیوان بهترین ایده را اجرایی کردند.

رسیدن به فضایی بسیار پر نور و البته تهویه هوای عالی استفاده از سقف متحرک در رستوران نورروزخان را لازمه این کار می دانستیم. در این راستا سازه های پارچه ای تیوان با چندین سال سابقه در طراحی ساخت و اجرای انواع سقف متحرک و البته ضمانت و گارانتی بیشترین رضایت را دریافت کرد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

با داشتن سقف متحرک در رستوران نوروزخان فضایی کاملا دلنشین و چهار فصل را تجربه کنید.*

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF Black out
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای موتور : Dooya
تعداد سقف : 3 عدد متراژ : 108 متر مربع
مکان : بازار بزرگ تهران مدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک فضای باز کافه رستوران مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : 1397 خدمات پس از فروش : 5 سال

 

 

طراحی، ساخت و اجرا سقف متحرک رستوران نوروزخان سقف های پارچه ای قابل جمع شدن ابزار نهایی برای ایجاد فضاهای داخلی و خارجی همه کاره است. سقف ها را می توان برای قرار گرفتن در معرض ناهار خوری و مناطق نشیمن در بالای آسمان ، و همچنین آفتاب و نسیم یا بسته شدن برای محافظت در […]

Tags: بازار بزرگ تهران / رستوران نوروزخان / سازه های پارچه ای تیوان / سازه پارچه ای / سقف جمع شو / سقف سبک و ارزان / سقف متحرک / سقف متحرک با کیفیت / سقف متحرک تهران / سقف متحرک رستوران / سقف متحرک کافه رستوران / فضای چهار فصل / قیمت سقف متحرک / قیمت سقف متحرک برقی / قیمت سقف متحرک پارچه ای / گروه مهندسی تیوان