طراحی، ساخت و اجرا آلاچیق پارچه ای

یکی از مسائل اصلی در فضاهای باز و روف گاردن ایجاد فضایی آلاچیق مانند برای ایجاد سایه در هنگام استراحت است.

یکی از مهمترین مزایای سایبان های پارچه ای که باعث روی آوری مردم به آن شده موضوع عمر مفید آن است. در مقایسه با مصالح سبک دیگر وقتی در مقام قیاس برمی آییم این موضوع اولویت اول را برایمان دارد چرا که ما ترجیح میدهیم از مصالحی استفاده کنیم که در مقایسه با قیمت مناسبشان عمر مفیدی خوبی داشته باشند.

سایبان های پارچه ای یا سازه های پارچه ای مثل آلاچیق ویلا به دلیل نوع پارچه ی مصرفی آنها مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارند تا جایی که در بعضی برند ها مانند سرج فراری فرانسه تا 30 سال عمر مفید هم می رسند. موضوع دیگری که مطرح می شود این است که بعد از گذشت این مدت نیز می توان پارچه را تعویض کرد.

یکی از کاربردهای سازه کششی طراحی و ساخت آلاچیق ویلا و مدرن است. گروه مهندسی تیوان به بهترین شکل آماده ارائه فرم های متنوع  و جدید براساس کلیت فضاست.

در حیاط ویلا شخصی با فضایی بسیار زیبا کارفرما نیاز خود را با گروه تیوان مطرح و درخواست طراحی آلاچیق مدرن در فضای خود داد.

در واقع کاربری این فضا برای نشیمن و استراحت بود. سازه های پارچه ای تیوان با چندین سال سابقه در طراحی، ساخت و اجرای با کیفیت در زمینه سازه های پارچه ای این بار نیز رضایت مشتری را در پاسخ به اعتماد خود دریافت کرد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه:

نوع سازه : فولاد 37 st پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای
نوع اتصالات : فولاد 37 st پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
نوع کابل : استرند 8 میلیمتر روکشدار برند پارچه : دیکسون فرانسه 
سال ساخت : آبان 1398 مکان : زیبادشت کرج
کاربری : آلاچیق پارچه ای متراژ : 25 مترمربع
مدت زمان طراحی ساخت و اجرا : 30 روزکاری عمر مفید : 20+ ساخت

 

طراحی، ساخت و اجرا آلاچیق پارچه ای یکی از مسائل اصلی در فضاهای باز و روف گاردن ایجاد فضایی آلاچیق مانند برای ایجاد سایه در هنگام استراحت است. یکی از مهمترین مزایای سایبان های پارچه ای که باعث روی آوری مردم به آن شده موضوع عمر مفید آن است. در مقایسه با مصالح سبک دیگر […]

Tags: آلاچیق / آلاچیق مدرن / آلاچیق پارچه ای / دیکسون فرانسه / سازه های پارچه ای / سازه های چادری / سایبان / سایبان حیاط / سایه بان / سرج فراری / مزایا سایبان پارچه ای / چتر سایبان