طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک استخر

پروژه سقف متحرک استخر ویلای شهریار در مرداد ماه 97 استارت خورد. پس از شناسایی نیاز کارفرما، طراحی سقف متحرکی با ابعاد 10*10 صورت گرفت. طول ریل این سقف 10 متر می باشد و پس از انجام محاسبات فنی، مهندسین مجرب گروه مهندسی تیوان به این نتیجه رسیدند که نیاز است بوسیله ی تیرهایی که در اطراف ریل قرار میگیرند به صورت موازی با ریل وزن ریل و سقف کنترل شود تا در برابر شکم دهی در برابر بار های زنده مانند بار برف و باد در نقاط بحرانی سازه جلوگیری بعمل آید.
نکته ی خائز اهمیت در این پروژه قدرت موتور آن است که می تواند طول 10 متر بازشو را بحرکت درآورد. سقف متحرک استخر در زیبا کردن معماری ویلا بسیار موثر می باشد و محل مناسبی جهت برگزاری مهمانی ها است.
این پروژه از نظر محاسبات سازه ای پیچیدگی های خاص خود را داشت به جهت اینکه طول ریل ها 10 متر بود و سقف متحرک در منطقه ای بادخیز قرارداشت. ابعاد این پروژه صد مترمربع است و دارای 2 سقف 50متری می باشد.

نور روشنایی سقف لامپ ها smd و پارچه ی آن از جنس پی وی سی ضد آب ترکی می باشد.
استفاده از نورهایی که به صورت نقطه ای در داخل پروفیل های نگهدارنده ی چادر قراردادند نیز یکی از ویژگی های بارز زیبایی سقف متحرک استخر ویلا می باشد که تیم مجرب تیوان با تولید داخلی این محصول توانسته کلیه ی تجهیزات و پروفیل های آنرا به صورت انبوه تولید کند.

سازه های پارچه ای تیوان با چندین سال سابقه در ساخت و اجرای با کیفیت ترین ها این بار توانست بالاترین رضایتمندی را به ازای اعتماد کارفرما دریافت کند.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF  ترکیه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کره ای موتور : Mosel
تعداد سقف : 2 عدد متراژ : 100 مترمربع
مکان : شهریار مدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک استخر ویلا مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 30 روز
سال ساخت : تیر 1397 خدمات پس از فروش : 5 سال

طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک استخر پروژه سقف متحرک استخر ویلای شهریار در مرداد ماه 97 استارت خورد. پس از شناسایی نیاز کارفرما، طراحی سقف متحرکی با ابعاد 10*10 صورت گرفت. طول ریل این سقف 10 متر می باشد و پس از انجام محاسبات فنی، مهندسین مجرب گروه مهندسی تیوان به این نتیجه رسیدند […]

Tags: Mosel / PVC / PVC-PVDF / PVDF / سقف متحرک / سقف متحرک استخر / سقف متحرک استخر ویلا / سقف متحرک برقی / سقف متحرک رستوران / موتور موسل / ویلا شهریار / پارچه ترک