طراحی، ساخت و اجرای سایبان متحرک پارچه ای

یکی از بهترین تفریحات استخر رفتن و آبتنی کردن در فصل گرما است و البته بودن سایبان متحرک پارچه ای در کنار استخر فضایی بسیار لوکس و راحت را ایجاد می کند. می توان بعد از یک شنای عالی در زیر سایبان استراحت کرد و با یک نوشیدنی تماما انرژی از دست رفته را برگرداند.

سقف متحرک غیر باربر و غیر سازه ای که اغلب سازه ی آن آلومینیوم و پوسته ی متحرک آن پارچه یاشیشه می باشد که بوسیله ی ریموت کنترل باز و بسته می شود. قدمت این سیستم در کشور ما زیاد نیست و در مقایسه با مصالح ساختمانی دیگر برای پوشش سقف جدید محسوب می شود.

هوا خوب است و آفتاب آزار دهنده نیست میخواهیم آسمان را ببینیم و از آن لذت ببریم. ریموت را میزنیم و با فشار دادن یک دکمه سقف باز می شود و دید به آسمان را داریم. یعنی هم در فصل سرما و هم در فصل گرما میتوان ازین فضا استفاده کرد.

سقف متحرک پارچه ای باید از اصول و قاعده ای تبعیت کند مثل شیبدار بودن به سمت جلو جهت تخلیه آب باران و برف، استفاده از ریل و استفاده ازپارچه های ضد آب یا همان پی وی سی PVCجهت جلوگیری از نفوذ آب به فضای زیر سقف می باشد.

گروه مهندسی تیوان با چندین سال سابقه در ساخت سایبان های پارچه ای شرایطی را فراهم کرده است که می توان با هزینه مقرون به صرفه سایبانی جمع شو در ویلا خود داشته باشید.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF Black out
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای موتور : Dooya
تعداد سقف : 1 عدد متراژ : 40 متر مربع
مکان : محمدشهر، زیبادشت مدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک کنار استخر مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25روز
سال ساخت : 1397 خدمات پس از فروش : 5 سال

طراحی، ساخت و اجرای سایبان متحرک پارچه ای یکی از بهترین تفریحات استخر رفتن و آبتنی کردن در فصل گرما است و البته بودن سایبان متحرک پارچه ای در کنار استخر فضایی بسیار لوکس و راحت را ایجاد می کند. می توان بعد از یک شنای عالی در زیر سایبان استراحت کرد و با یک […]

Tags: سایبان استخر ویلا / سایبان استخری / سایبان سبک و ارزان / سایبان متحرک / سایبان متحرک پارچه ای / سایبان پارچه ای / سقف متحرک / سقف متحرک استخر / سقف متحرک استخر ویلا / سقف متحرک برقی / قیمت سقف متحرک برقی