طراحی، ساخت و اجرا سقف متحرک رستوران گرپ

چهار فصل کردن فضای باز یکی از مهمترین دغدغه های کسانی ست که میخواهند از فضای باز نیز لذت ببرند. استفاده از سیستمی که کاملا هوشمند بوده و میتوان در عرض چند دقیقه سقفی داشت که محافظ در برابر گرما و سرما باشد و هنگام شب با بستن سقف بتوان دید به آسمان داشت. استفاده از سقف متحرک هوشمند و یا سقف متحرک پارچه ای این امکان را به ما می دهد تا با زدن یک دکمه یک فضا با سقف پارچه ای داشته باشیم. کاربرد اصلی سقف های متحرک پارچه ای در رستوران ها که میتوانند براحتی قسمت فضای باز خود را پوشش دهند و هر چهار فصل بتوانند پذیرای مشتریان باشد.

سیستم اجرا شده در رستوران گرپ سقفی کاملا هوشمند با استفاده از موتور و سنسور سامفی این قابلیت به کارفرما داده شده که هنگام وزش بادهای شدید سنسور باد عمل کرده و سقف را جمع کند یا هنگاهی که باران می بارد سنسور باران به موتور فرمان می دهد تا سقف را جمع کند.

رستوران گرپ واقع در خیابان ولیعصر تهران با اعتماد به گروه مهندسی تیوان فضایی بسیار زیبا و چهار فصل را با بهترین کیفیت فراهم آورده است.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF  ترکیه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای موتور : ‏Somfy
تعداد سقف : 2 عدد متراژ : 60 مترمربع
مکان : تهران، خیابان ولیعصر، رستوران گرپ مدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک فضای باز کافه رستوران مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : 1397 خدمات پس از فروش : 5 سال

 

طراحی، ساخت و اجرا سقف متحرک رستوران گرپ چهار فصل کردن فضای باز یکی از مهمترین دغدغه های کسانی ست که میخواهند از فضای باز نیز لذت ببرند. استفاده از سیستمی که کاملا هوشمند بوده و میتوان در عرض چند دقیقه سقفی داشت که محافظ در برابر گرما و سرما باشد و هنگام شب با […]

Tags: ساره چادری / سازه های پارچه ای / سازه های کششی پارچه ای / سازه های کششی چادری / سایبان رستورانی / سقف جمع شو / سقف متحرک / سقف متحرک رستوران / سقف متحرک رستوران گرپ / سقف متحرک کافه