طراحی، ساخت و اجرای سایبان متحرک حیاط

نمونه ای جدید ازسازه های پرکاربرد سایبان متحرک یا همان سقف متحرک برقی است. از گذشته های دور استفاده از پارچه به عنوان پوششی برای سقف مرسوم بوده است. نیاز همیشه علت ایجاد سازه هایی جدید در معماری است و ما به همین دلیل به سمت سازه های پارچه ای گرایش پیدا کردیم.

در عصر جدید نیاز بشر برای بودن در طبیعت و استفاده از هوای آزاد سبب ایجاد سازه های متنوع و پرکاربرد شده اند. یکی از این نمونه ها سقف متحرک برقی است که فضایی چهار فصل را ایجاد می کند و به نیاز انسان ها برای داشتن هوای مطبوع حتی زیر یک سقف نیز پاسخ می دهد.

سازه های پارچه ای تیوان متخصص در ساخت انواع سازه های پارچه ای ثابت و متحرک انتخابی مطمئن برای مجتمع فرهنگی هنری بهار دیدار به شمار می آمد.

حیاط مجتمع فرهنگی بهار دیدار فضایی پر از گل با دیوارهای شیشه ای نیازمند سقفی چهار فصل بود. با مشورت با گروه طراحی و ساخت مجموعه تیوان بهترین آلترناتیو برای سایبان متحرک حیاط انتخاب و به بهترین شکل اجرا شد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF  ترکیه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کره ای موتور : Dooya
تعداد سقف : 5 عدد متراژ : 160 مترمربع
مکان : درروس ، تهران مدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک حیاط مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : اردیبهشت 1399 خدمات پس از فروش : 5 سال

طراحی، ساخت و اجرای سایبان متحرک حیاط نمونه ای جدید ازسازه های پرکاربرد سایبان متحرک یا همان سقف متحرک برقی است. از گذشته های دور استفاده از پارچه به عنوان پوششی برای سقف مرسوم بوده است. نیاز همیشه علت ایجاد سازه هایی جدید در معماری است و ما به همین دلیل به سمت سازه های پارچه […]

Tags: سایبان متحرک پارچه ای / سقف متحرک / مجتمع بهار دیدار