طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک رستوران 703

رستوران 703 واقع در برج الوند در خیابان مرزداران تهران با اعتماد به گروه مهندسی تیوان شرایط محیطی رستوران را تغییر داد. این رستوران که یکی از بهترین ها می باشد با اضافه کردن سقف متحرک به جای سقف همیشه بسته فضایی چهار فصل را برای خود فراهم آورد. با داشتن سقف جمع شو به راحتی می توان همیشه از فضای بیرون و آسمان لذت برد.

نکات بسیاری کیفیت و دقت در طراحی و ساخت سقف متحرک را نشان می دهد که برخی از آنها ذکر شده است.

استفاده از سیستم نورپردازی SMD با چراغ های 12 ولت و منبع تغذیه خطر برق گرفتگی در سقف متحرک را به صفر می رساند و این نشان از دید دقیق مجموعه تیوان به جزییات اجرایی است.

می توان گفت ظرافت در طراحی و ساخت پروفیل های ریل سقف متحرک می تواند نشان از میزان دقت یک مجموعه در طراحی و اجرای سقف باشد. استفاده از پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای پایه هیبرید نیز یکی دیگر از نکات اجرایی در ساخت سقف متحرک می باشد که می توان به جرات گفت کمتر مجموعه ای می تواند ازین نوع رنگ با این کیفیت استفاده کند.

در اجرای پروفیل ریل نکته ی مهم حائز اهمیت این است که باید ریل کاملا یه تکه اجرا شود تا مقاومت فشاری بار برف در همان میزان بماند و نکته ی دوم اینکه در دهانه های  بالای 6 متر باید از ریل های سنگین با ضخامت بالا استفاده کرد.

به همین دلیل با اطمینان خاطر میتوان گفت مجموعه تیوان با توجه به قیمت سقف متحرک و کیفیت آن، سقف متحرک مقرون به صرفه را با مناسب ترین کیفیت به بازار عرضه می دارد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

 

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF Black out
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای موتور : Dooya
تعداد سقف : 2 عدد متراژ : 72 متر مربع
مکان : مرزداران، برج الوند، کافه رستوران 703 مدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سایبان متحرک فضای باز کافه رستوران مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 30 روز
سال ساخت : 1397 خدمات پس از فروش : 5 سال

طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک رستوران 703 رستوران 703 واقع در برج الوند در خیابان مرزداران تهران با اعتماد به گروه مهندسی تیوان شرایط محیطی رستوران را تغییر داد. این رستوران که یکی از بهترین ها می باشد با اضافه کردن سقف متحرک به جای سقف همیشه بسته فضایی چهار فصل را برای خود […]

Tags: سازه های پارچه ای تیوان / سایبان رستوران / سقف جمع شو / سقف متحرک با کیفیت / سقف متحرک برقی / سقف متحرک رستوران / سقف متحرک و مزایا آن / سقف متحرک پارچه ای / قیمت سقف متحرک پارچه ای