طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک رستوران کد

یکی از اصلی ترین محصولات سازه های پارچه ای تیوان سقف متحرک است. مجموعه تیوان با استفاده از محاسبات دقیق و بابهره گیری از علم روز کشورهایی مانند ترکیه و فرانسه طراحی منحصر به فردی را در سقف متحرک بوجود آورده است. استفاده از پروفیل های اختصاصی مخصوص سقف متحرک، واردات و استفاده از پارچه های پی وی سی بلک اوت مخصوص سقف متحرک از اصلی ترین وحه تمایز گروه مهندسی تیوان با مجموعه های دیگر است.

ساخت مهندسی و تولید سقف متحرک ارزان با طراحی و ساخت بهینه هزینه های سربار ساخت و تولید را به حداقل می رساند در حالتی که با مناسب ترین هزینه می توان در کافه، رستوران و ویلا و … یک سقف متحرک هوشمند داشت که با فشردن یک دکمه باز و بست می شود.

دانشجویان معمولا بیشتر از بقیه درگیر مسائل مختلف می شوند و هرازگاهی نیاز به نشستن در یک فضای آرام و راحت دارند. رستوران کد واقع در دانشگاه صنعتی شریف با تغییر دکوراسیون و استفاده از سقف متحرک هرچه بیشتر در این امر کوشیدند.

سازه های پارچه ای تیوان با داشتن رزومه عالی در زمینه سقف متحرک پارچه ای این بار نیز رضایت کامل مشتری را دریافت کرد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای موتور : Mosel
سنسور باد و باران : Mosel متراژ : 40 متر مربع
مکان : خیابان آزادی، تهران کارفرما : دانشگاه صنعتی شریف
کاربری : سقف متحرک قسمت بار رستوران مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : خرداد 1398 خدمات پس از فروش : 5 سال

طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک رستوران کد یکی از اصلی ترین محصولات سازه های پارچه ای تیوان سقف متحرک است. مجموعه تیوان با استفاده از محاسبات دقیق و بابهره گیری از علم روز کشورهایی مانند ترکیه و فرانسه طراحی منحصر به فردی را در سقف متحرک بوجود آورده است. استفاده از پروفیل های اختصاصی مخصوص سقف […]

Tags: Mosel / PVC-PVDF / دانشگاه صنعتی شریف / دیکسون فرانسه / رستوران کد / سازه متحرک پارچه ای / سایبان برقی / سایبان رستوران / سقف متحرک برقی / سقف متحرک و مزایا آن / سقف متحرک پارچه ای / قیمت سقف متحرک برقی / چرا سقف متحرک تیوان