طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک رستوران صاحبقرانیه

یکی از مسائل مهم برای رستوران داران پوشش مناسب فضا در فصول مختلف سال است. پوششی برای فضای باز رستوران ها که بتوان از آن فضا نیز استفاده ی بهینه ای داشت. بعنوان مثال در رستوران هایی که بخشی از فضای آنها باز است تنها می توان در فصول گرم سال آن هم در شرایطی که آب و هوا مساعد است سرویس دهی داشت اما در فصل سرما و هنگام بارش برف و باران این مکان ها بلا استفاده هستند. استفاده از یک پوشش برای سقف فضای باز رستوران می تواند گزینه ی مناسبی برای چهار فصل کردن فضای باز رستوران باشد.

ایده ی پوشش های پارچه ای چند سالی ست که وارد فضای معماری کشور شده و فارغ ازینکه این مصالح یکی از جذاب ترین مصالح موجود در بازار محسوب می شود به مناسب ترین آنها بدل شده است. استفاده از سقف متحرک پارچه ای یا سازه پارچه ای ثابت می تواند مناسب ترین پوشش برای رستوران باشد. پوششی که بعنوان سایبان رستوران محسوب می شود که اگر به صورت برقی باشد می تواند بوسیله ی ریموت کنترل باز و بست شده و یا می تواند سایبان پارچه ای ثابت باشد که با فرم های متنوعی از قبیل خیمه ای یا زین اسبی قابل اجراست.

رستوران شیک و تازه تاسیس صاحبقرانیه واقع در بلوار شهرداری کرج با ایده سقف متحرک فضای گرم و زیبایی به رستوران خود بخشیده است.

گروه مهندسی تیوان با ارائه خاص ترین ایده ها و خدمات پس از فروش آماده ارائه بهترین ها است.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063 پارچه : PVC-PVDF Black out
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای موتور : Somfy
تعداد سقف : 2 عدد متراژ : 100 متر مربع
مکان : مهرشهر، کرج مدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک فضای باز کافه رستوران مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : 1398 خدمات پس از فروش : 5 سال

طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک رستوران صاحبقرانیه یکی از مسائل مهم برای رستوران داران پوشش مناسب فضا در فصول مختلف سال است. پوششی برای فضای باز رستوران ها که بتوان از آن فضا نیز استفاده ی بهینه ای داشت. بعنوان مثال در رستوران هایی که بخشی از فضای آنها باز است تنها می توان در […]

Tags: somfy / رستوران صاحبقرانیه / سازه های مدرن معماری / سازه های پارچه ای تیوان / سقف ارزان / سقف جمع شو / سقف متحرک / سقف متحرک با کیفیت / سقف متحرک برقی / سقف متحرک رستوران / سقف متحرک رستوران صاحبقرانیه / فضای چهار فصل / پارچه pvc / گروه مهندسی تیوان