طراحی، ساخت و اجرای سایبان پارکینگ خودرو ویلا

انعطاف ­پذیری سایبان پارکینگ خودرو  امکان پیچیدن، رول کردن و یا تانمودن آن را به صورت بسته ­های کوچک امکان­پذیر می­ سازد که سبب سادگی و راحتی حمل و نقل آن می­ شود. این خصوصیت جز مهمترین مزایای سازه های پارچه ای محسوب می شوند.

در این نوع سازه ­ها قابلیت پوشش بسیار وسیع سطوح وجود دارد. در طراحی و اجرای چادرهای بزرگ به دلیل افزایش طول دهانه­ های آن این سازه­ ها با کابل­ های کششی ترکیب می­ شود.دراین حالت سطح سازه توسط کابل­ها به قطعات کوچکتر تقسیم شده و پارچه ­ها سطوح کوچک تری را می­ پوشانند.

یکی از بهترین ویژگی­ های سازه­ های چادری عدم فرسایش در شرایط مختلف آب و هوایی و طول عمر بسیار بالا است. اهمیت این سازه­ها در مقاومت بسیار بالا در برابر اشعه­ های مضر آفتاب نیز حائز ارزش است.

یکی از بهترین روش ها برای افزایش عمر ماشین استفاده از سایبان پارکینگ است. می توان با هزینه کم و البته ایجاد سایبانی درعین حال کاربردی فضای زیبا و دلنشینی فراهم کرد و اینگونه سال های زیادی از این فضا استفاده کرد.

سازه های پارچه ای تیوان طراح بهترین سایبان پارکینگ خودرو، دارای گارانتی و خدمات و البته بالاترین درصد رضایت مندی مشتری می باشد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF هانواکره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 60 مترمربع فرم : خیمه تک قله
مکان : محمدشهر کرج نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان پارچه ای خودرو مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : دی 1398 عمر مفید : +20 سال

 

طراحی، ساخت و اجرای سایبان پارکینگ خودرو ویلا انعطاف ­پذیری سایبان پارکینگ خودرو  امکان پیچیدن، رول کردن و یا تانمودن آن را به صورت بسته ­های کوچک امکان­پذیر می­ سازد که سبب سادگی و راحتی حمل و نقل آن می­ شود. این خصوصیت جز مهمترین مزایای سازه های پارچه ای محسوب می شوند. در این […]

Tags: سازه های سبک و ارزان / سازه های پارجه ای / سازه های پارچه ای تیوان / سازه های پارچه ای سبک / سازه های چادری / سایبان ارزان و سبک / سایبان پارکینگ / سایبان پارکینگ ماشین