طراحی، ساخت و اجرای سایبان پارچه ای شرکت پاکچوب

سازه های پارچه ای کششی دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشند که از آنها سبک بودن، مدرن بودن و قابلیت فرم پذیری بالا آنها است.

قابلیت فرم پذیری بالایی دارد و در نهایت حس موقت بودن را به طور دقیق القا می کند. یکی از مهمترین مزایای سایبان های پارچه ای که باعث روی آوری مردم به آن شده موضوع عمر مفید آن است. در مقایسه با مصالح سبک دیگر وقتی در مقام قیاس برمی آییم این موضوع اولویت اول را برایمان دارد چرا که ما ترجیح میدهیم از مصالحی استفاده کنیم که در مقایسه با قیمت مناسبشان عمر مفیدی خوبی داشته باشند.

دغدغه شرکت پاکچوب بستن فضای ارتباطی و نورگیر به بهترین شکل ممکن بود. بعد از تماس با گروه مهندسی تیوان و مشورت بابت این فضا نتیجه اینگونه شد که یک سایبان چادری برای این بخش در نظر بگیرند.

با دادن چندین طرح در نهایت فرم خیمه دوقله انتخاب شد و بعد از اجرا بیشترین رضایت را بهمراه داشت.

گروه مهندسی تیوان با داشتن چندیدن سال سابقه در طراحی و اجرای سایبان بیشترین رضایت مندی را از شرکت پاکچوب دریافت کرد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF هانوا کره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 80 مترمربع فرم : خیمه دو قله
مکان : سعادت آباد، تهران نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان پارچه ای نورگیر مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : بهمن 1398 عمر مفید : +20 سال

طراحی، ساخت و اجرای سایبان پارچه ای شرکت پاکچوب سازه های پارچه ای کششی دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشند که از آنها سبک بودن، مدرن بودن و قابلیت فرم پذیری بالا آنها است. قابلیت فرم پذیری بالایی دارد و در نهایت حس موقت بودن را به طور دقیق القا می کند. یکی از […]

Tags: سازه های سبک / سازه های سبک و ارزان / سازه های مدرن معماری / سازه های پارچه ای / سازه های پارچه ای تیوان / سازه های چادری / سایبان حیاط / سایبان پارچه ای / سایبان پارچه ای ارزان / سایبان پارچه ای حیاط / سایبان چتری / قیمت سایبان پارچه ای / هانوا کره / پارچه pvc