طراحی، ساخت و اجرای آلاچیق پارچه ای بام شرکت آراد چوب

با وجود پیشرفت بسیار زیاد مصالح ساختمانی و فن آوری در سال های اخیر، فقدان اساسی از شناخت طراحی و رفتار سازه های چادری در بین بیشتر معماران وجود دارد. طبیعت موقتی و آسیب پذیری با کلمات پوسته و چادر برای مبهم کردن این حقیقت که چنین سازه هایی امن تر و قابل اطمینان تر از بسیاری از سیستم های سنتی می باشند، ترکیب شده است. زیرا آنها در عمل بسیار سبک بوده و یک پوسته ضد آب یکپارچه و قابل انعطاف را فراهم می سازند.

گسترش استفاده از پوسته ها و پوششی با حداقل استهلاک در برابر نور خورشید عمر مفید پوسته های پارچه ای را به بیش از 20 سال افزایش داده است.

شرکت آراد چوب برای بام خود نیازمند آلاچیق پارچه ای برای فضای نشیمن بود. این شرکت با مشاوران مجموعه سازه های پارچه ای تیوان تماس گرفتند و طی چند جلسه بررسی طرح نهایی انتخاب شد.

این آلاچیق پارچه ای در بام یکی از مجتمع های بزرگ نیاوران اجرا شد که با دیدن عکس ها متوجه می شوید که چقدر در زیبایی فضا تاثیرگذار بوده است.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه:

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF هانوا کره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 20 مترمربع فرم : خیمه لیفه
مکان : نیاوران تهران نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : آلاچیق پارچه ای بام مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : خرداد 1399 عمر مفید : +20 سال

طراحی، ساخت و اجرای آلاچیق پارچه ای بام شرکت آراد چوب با وجود پیشرفت بسیار زیاد مصالح ساختمانی و فن آوری در سال های اخیر، فقدان اساسی از شناخت طراحی و رفتار سازه های چادری در بین بیشتر معماران وجود دارد. طبیعت موقتی و آسیب پذیری با کلمات پوسته و چادر برای مبهم کردن این […]

Tags: آلاچیق بام / آلاچیق پارچه ای / قیمت آلاچیق پارچه ای