طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای تراس

سازه پارچه ای کششی توانمندی بالایی در ایجاد طرح های متنوع را درفضا ایجاد مینماید .یکی از دغدغه های اصلی اغلب معماران نبود متریالی است که با شکل پذیری هرچه بالاتر برای پوشش یکپارچه فضاها مورد استفاده قرار گیرد. در صورتیکه بتوان فرم های متنوع کششی را باهم درکنار هم بر اساس قواعد مشخص خود قرار داد میتوان به فرم خاص رسید.

پارچه کششی یک فضا معماری بسیار متنوع است. پارچه بخشی از سازه را تشکیل می دهد ، بدین معنی که می توانید با وزن نسبتاً کمتری نسبت به استفاده از روش های ساخت و ساز معمولی ، به قسمت وسیعی از پوشش برسید. اشکال معماری می تواند به گونه ای طراحی شود که حتی در بیشتر مناطق بی دست و پا و یا برای دیدار با خلاقانه ترین مطالب خلاصه ، پوشش دائمی را نیز فراهم کند.

داشتن فضایی راحت و دنج در خانه های بدون حیاط استفاده درست از تراس است. با داشتن سایبان پارچه ای می توان فضا را کاملا شخصی و متعلق به خود کرد.

گروه مهندسی تیوان براساس نیازهای کارفرما و کاربری مورد استفاده از تراس، سایبان پارچه ای را به بهترین شکل ارائه داد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 30 مترمربع فرم : آرک
مکان : لواسان، تهران نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان چادری تراس ویلا مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 20 روز
سال ساخت : شهریور 1398 عمر مفید : +20 سال

طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای تراس سازه پارچه ای کششی توانمندی بالایی در ایجاد طرح های متنوع را درفضا ایجاد مینماید .یکی از دغدغه های اصلی اغلب معماران نبود متریالی است که با شکل پذیری هرچه بالاتر برای پوشش یکپارچه فضاها مورد استفاده قرار گیرد. در صورتیکه بتوان فرم های متنوع کششی را […]

Tags: تراس ویلا / دیکسون فرانسه / سایبان / سایبان ارزان / سایبان ارزان و سبک / سایبان تراس / سایبان حیاط / سایبان پارچه ای / سایبان چادری / سایبان چتری / فرم آرک / چتر سایبان