طراحی،ساخت و اجرا سایبان حیاط ویلا

امروزه برای انجام هر گونه پروژه ساختمانی یکی از مهمترین ملاک ها عمر بالا سازه و زیبایی چشم نواز آن است. سازه هایی که متفاوت با هرآنچه در گذشته بوده است. سازه های پارچه ای نمونه ای از این نوع معماری معاصر برای برآورده کردن نیاز امروزه انسان است. سازه هایی که با فرم های مختلف و شکل های متفاوت و صد البته مقرون به صرفه تر از سازه های گذشته باشند.

یکی از کاربرد های سازه های کششی استفاده از آنها برای سایبان حیاط است. سایبان های پارچه ای زیبا برای نشیمن در سایه ای لذت بخش که عمر بالایی نیز دارند. استفاده از پارچه های پی وی سی که بسیار مقاوم و با دوام هستند در این سازه ها سبب کیفیت و کمک به طبیعت امروزه است.

پروژه سایبان حیاط ویلا در کردان کرج به وسعت 33 متر مربع در تابستان 99 توسط گروه مهندسی تیوان طراحی و اجرا شد. فرم این سایبان سانشید از دسته سازه های سفارشی محصولات تیوان محسوب می شود. در انتها رضایتمندی کارفرما بسیار حائز اهمیت و نشان از کیفیت کار را می دهد که با کمک دوستان متخصص در مجموعه محقق شد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 33 مترمربع فرم : سانشید سفارشی
مکان : کردان، کرج نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان حیاط ویلا مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : مرداد 1399 عمر مفید : +20 سال

طراحی،ساخت و اجرا سایبان حیاط ویلا امروزه برای انجام هر گونه پروژه ساختمانی یکی از مهمترین ملاک ها عمر بالا سازه و زیبایی چشم نواز آن است. سازه هایی که متفاوت با هرآنچه در گذشته بوده است. سازه های پارچه ای نمونه ای از این نوع معماری معاصر برای برآورده کردن نیاز امروزه انسان است. […]

Tags: سایبان حیاط / سایبان ویلا / سایبان پارچه ای حیاط / سایبان چادری / پارچه پی وی سی