طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای ویلا

یکی از مهمترین ابزار معماری رنگ است. با داشتن سازه ای رنگی که حس شاد و متفاوتی به انسان می دهد روحیه ما بهتر می شود. البته سایبان های پارچه ای در فضای باز ویلا فضایی بسیار دلنشین و راحت را برای نشیمن ایجاد می کند.

یکی از کاربردهای سازه های پارچه ای استفاده بعنوان آلاچیق پارچه ای در فضای باز ویلا می باشد. عمر مفید و قابلیت فرم پذیری این پارچه ها این امکان را می دهد که بتوان ازین مصالح بعنوان بهترین گزینه ی سایبان ویلایی استفاده کرد. اجرای سازه های پارچه ای براساس ابعاد بین 20 الی 30 روز زمان میبرد.

طراحی سازه های پارچه ای به گونه ای است که مقاومت آن در برابر باد تا 110 کیلومتر می باشد. آلاچیق های پارچه ای به دلیلی دوام بالا دربرابر شرایط آب و هوایی و ضد آب بودن پارچه ها بهترین پیشنهاد برای پوشش سقف می باشد. یکی دیگر از مهمترین مزایا فناوری نانو مورد استفاده در آنهاست که باعث شده پارچه ها خود تمیز شونده باشند و نیازی به تمیز کردن پارچه نباشد.

در فضای ویلا شخصی در سهیلیه برای داشتن سایبان ویلایی برای استراحت و نشیمن با هزینه کم و البته زیبایی بیشتر سایبانی سبز طراحی شد. سازه های پارچه ای تیوان با دادن ایده ای نو به صورت سایبانی سبک و رنگی پروژه را اجرا کرد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 27 مترمربعفرم : شید(زین اسبی)
مکان : سهیلیه، کرجنوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : آلاچیق پارچه ایمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : تیر 1397عمر مفید : +20 سال

طراحی، ساخت و اجرا سایبان پارچه ای ویلا یکی از مهمترین ابزار معماری رنگ است. با داشتن سازه ای رنگی که حس شاد و متفاوتی به انسان می دهد روحیه ما بهتر می شود. البته سایبان های پارچه ای در فضای باز ویلا فضایی بسیار دلنشین و راحت را برای نشیمن ایجاد می کند. یکی[ ادامه مطلب …]

Tags: آلاچیق چادری / الاچیق پارچه ای / سازه زیبا / سازه های ارزان / سازه های تیوان / سازه های سبک / سازه های سبک ساختمان / سازه های پارچه ای تیوان / سازه های پارچه ای چیست / ویلا شخصی / چتر سایبان / گروه مهندسی تیوان