طراحی،ساخت و اجرا سایبان حیاط

قدیمی ترین و متداول ترین مصالح مورد استفاده در سازه های پارچه ای معاصر پارچه هایی با روکش پلی استر هستند. پارچه هایی که روکش ها یا لایه هایی بر روی یک زیر لایه پلی استری دارند این زیر لایه ها به طور معمول بافت متراکمی دارند و به صورت غیرقابل نفوذی روکش می شوند. این مصالح سنتزی بسیار قوی تر از پنبه و دیگر الیاف طبیعی هستند آنها خطر پوسیدگی ندارند و به علت مقاومت بهترشان در برابر تابش فرابنفش دوام بیشتری دارند.

پارچه های پلی استری با روکش پی وی سی نقطه اتکای این صنعت شده اند و ارزش های خود را در سازه هایی که اغلب خوش سیما و خوش ساخت بوده و با وجود دهانه های بزرگ ثابت کرده اند.

گرچه پلی استر ممکن است در معرض تابش فرابنفش تنزل کیفی پیدا کند، روکش های PVC حفاظت کافی را برای تضمین عمر مفید ۱۰ تا ۱۵ ساله در سخت ترین شرایط فراهم می کنند. یکی از فاکتورهای مهم هزینه پارچه های پلی استری در میان مصالح غشایی متداول مورد استفاده، پایین تر است و سهولت نسبی درزبندی این ماده و کار با آن در خلال ساخت و برپا کردن، سهم عمده ای در هزینه پایین نصب آن دارد.

سازه های پارچه ای تیوان با سابقه ای چندیدن ساله در امر طراحی، سات و اجرای انواع فرم های سازه های پارچه ای ضمانتی 3 تا 5 سال به تمامی کارفرما و مشتریان عزیز ارایه می کند.

سایبان حیاط ویلایی در فشم نمونه ای زیبا و منحصر بفرد از فرم زین اسبی سازه های پارچه ای است که بسیار مورد علاقه معماران و مشتریان خاص پسند است.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37 پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 40 مترمربع فرم : کایت نبرد
مکان : فشم، تهران نوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان حیاط ویلا مدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : تیر 1399 عمر مفید : +20 سال

طراحی،ساخت و اجرا سایبان حیاط قدیمی ترین و متداول ترین مصالح مورد استفاده در سازه های پارچه ای معاصر پارچه هایی با روکش پلی استر هستند. پارچه هایی که روکش ها یا لایه هایی بر روی یک زیر لایه پلی استری دارند این زیر لایه ها به طور معمول بافت متراکمی دارند و به صورت […]

Tags: سایبان حیاط / سایبان ویلا / سایبان پارچه ای