سقف متحرک

سازه های متحرک پارچه ای : این نوع از سازه های متحرک به دلیل سهولت نصب و کاربری وسیع از نظر تعدد سفارشات در صدر محصولات گروه مهندسی تیوان قرار گرفته است.
این محصول پرطرفدار متشکل از تعدادی ریل و پروفیل های زیر چادری است وگستره ی کاربری این نوع از سازه ها بسیار زیاد است . از کافه ها و رستوران ها گرفته تا منازل و غیره. یکی از نکات مورد توجه این سازه برای کسانی که خواهان این نوع سقف باز و بسته شونده هستند این است که فضای مسقف بسیار لوکس و زیبایی را ایجاد می کند که مسائل قانونی و حقوقی عملیات ساختمانی را ندارد. در واقع معمول ترین کاربرد این سازه ایجاد یا ضمیمه کردن فضای مصرفی است که برای آن نیازی به اصلاح اسناد و پرداخت جرایم نداشته باشیم.

این سازه می‌تواند به چند صورت اجرا شود بدیهی ترین نوع اجرای آن همانند تصویر اجرا بر روی یک سازه بسته و چهارچوب شده است حالت دیگر آن به صورت معلق است در این حالت سقف باز و بسته شونده به یک سمت متکی است جهت دیگر آن نیز مانند تصویر به صورت هنگینگ مهار می‌شود

البته طیف تنوع وسیعی به همت ایده پردازان گروه مهندسی تیوان فراهم آمده که اختصاصا برای هر کار و متناسب با شرایط همان پروژه بهترین ایده پردازی از به کارگیری یا ترکیب طرح های گوناگون طراحی انجام می شود.

  •  با یک کلید سقف خود را باز و بسته کنید.

فیلم مروری برچند پروژه سازه های متحرک گروه مهندسی تیوان

 

عکس برخی از پروژه های سازه های متحرک گروه مهندسی تیوان
سقف متحرک رستوران صاحبقرانیه کرجسقف متحرک کافه رستوران کرجسقف متحرک ویلا زیبادشت کرجسقف متحرک کافه رستوران گرپ در تهرانسقف متحرک حیاط در پاسداران تهرانسقف متحرک کافه کتاب در پاسداران تهران
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *