سقف-متحرک-برقی

سقف متحرک پارکینگ

مشکل ایحاد سایه برروی خودرو سابقه ی طولانی در کشورمان دارد. در سالهای اخیر با گرم شدن بیشتر هوا و تاثیر نور خورشید بر ماشین ها باعث شده متخصصین گروه مهندسی تیوان به این نکته پی ببرند که می توان با راه حلی بسیار ساده اما با کیفیت این معضل را حل کرد تا عمر مفید خودرو نیز افزایش یابد.
استفاده از سقف متحرک برای ماشین باعث می شود شما پس از پارک خودرو در پارکینگ منزل یا محل کار با فشردن تنها یک دکمه بتوانید برروی ماشین خود ایجاد سایه کنید.
حال سوال اینجاست که این سقف متحرک ماشین چقدر عمر مفید دارد؟
برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا باید دانست که سازه های پارچه ای تیوان یکی از بهترین ها در ارائه ی خدمات سقف متحرک است. پس از آن می پردازیم به این سوال که چقدر می توان به عمر مفید سقف متحرک اکتفا کرد.

سقف متحرک پارچه ای به دلیل سازه ی آن که از نوع آلومینیوم است و مقاومت بهتری در برابر اصطکاک دینامیکی دارد و پارچه های تارپولین پی وی سی در شرایط آب و هوایی شهری مانند کرمان، یزد، شیراز می تواند 15 سال حداقل عمر مفید داشته باشد که پس از طی شدن این زمان می توان فقط پارچه ی آنرا تعویض کرد تا سقف به حالت اولیه ی خود بازگردد.
سقف متحرک پارکینگ این مشکل را کاملا حل کرده که نور شدید آفتاب در فصول گرم از عمر مفید اتومبیل شما بکاهد زیرا با زدن یک دکمه می توانید سایه را بالای سر ماشین خود ببینید.
از دیگر مزایای این نوع سقف عدم نیاز به مجوز شهرداری ست زیرا سقف به صورت کاملن متحرک است و چیزی به صورت ثابت در فضا وجود ندارد.

سایبان پارکینگ ماشینسایبان پارکینگ برقی ماشین در حیاط

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *