سقف متحرک برقی

سقف متحرک برقی

ایده ی اولیه ی سقف متحرک برقی از کجا آمد؟

سقفی که بوسیله ی یک ریموت کنترل باز و بسته می شود و فضا را چهارفصل می کند.
این یک جمله می تواند توضیح کلی و اجمالی در خصوص سقف متحرک باشد اما اگر بخواهیم تحلیل دقیق تر درمورد این محصول داشته باشیم باید برگردیم به کشور مادر این محصول یعنی ترکیه.
صنعت سازه های پارچه ای و بطور خاص سقف متحرک پارچه ای در سالهای اخیر رشدی چشمگیر در کشور ترکیه داشته است. ظهور شرکت هایی مانند پالمیه و سانتک با تولید سقف هایی مثال زدنی باعث توجه تولید کنندگان ایرانی به این محصول شد.

تا خرداد 1397 این محصول وارداتی بود و پس از بسته شدن گمرک بروی این قبیل محصولات، شرکت های واسطه ای که از ترکیه محصول سقف متحرک برقی را خریداری میکردند عملا دست به دامن معدود تولید کننده های داخلی شدند. و مجموعه ی تیوان که 6 سال بود از عمر تولید اولین سقف متحرک خود میگذراند مجالی برای نمایش توانایی های خود در سقف متحرک پیدا کرد.

در همین حین رستوران دارانی که مشکل چهارفصل کردن فضای خود را داشتند به صف متقاضیان این نوع سقف پیوستند. سقفی جمع شو که با یک ریموت باز و بسته شود در نوع خود می تواند جالب باشد.
حال این خلاقیت سازه های پارچه ای تیوان را نشان می دهد که توانسته با استفاده از تولیدات داخلی، سقف هایی متحرک به این زیبایی تولید و اجرا کند.
اجرای سقف متحرک برقی در ابعاد مختلف روالی روتین و مشخص برای مجموعه تیوان دارد که این مجموعه می تواند در مدت 20 روز ابعاد تا 100 متر را تولید و تحویل کارفرما دهد.
نصب این نوع از سقف متحرک نیز یکی دیگر از نکات کلیدی این محصول است که نیاز به تخصص دقیق دارد.*

سقف متحرک برقی رستوران صاحبقرانیه کرجسقف متحرک حیاط در پاسداران تهرانسقف متحرک استخر در زیبادشت کرجسقف متحرک کافه گرپ در تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *