سقف متحرک حیاط

سقف متحرک حیاط خلوت

با استفاده از سقف متحرک تراس می توانید از فضای تراس خود حداکثر استفاده را داشته باشید و تراس خود را به مکانی لوکس تبدیل کنید. با استفاده از این سازه در تمام طول سال می توانید از فضای این مکان ها استفاده کنید و دیگر نگران باد و باران و آفتاب نیستید. در تمامی طول سال و تمامی مناطق این نوع سازه ها قابل استفاده هستند و شرایط مطلوبی را برای شما فراهم می کنند.

حتی بسیاری از مکان ها همچون رستوران و کافه ها می توانند از این نوع سازه برای زیباسازی و سایر مزایای نام برده استفاده کنند و این سازه ها برای این نوع کسب و کارها سودآور خواهد بود. با بکارگیری این سازه ها، فصل ها دیگر مشکلی برای تجارت شما نیستند. از هر فصل سال و روز و شب بهره مند می شوید و با دردسرهای محدودکننده در استفاده از تراس مواجه نمی شوید.

استفاده درست و کارآمد از حیاط خلوت و تراس

اگر احساس میکنید فضا شما نیاز دارد تا حیاط خلوت خود را اختصاصی کنید روش های زیادی وجود دارد که می توانید همسایگان را بدون هیچ مشکلی از حریم خصوصی خود خارج کنید.

بسیاری از ما در مناطق شهری و حتی حومه شهر اکنون در کنار واحدهایی زندگی می کنیم که بالای یک ، دو و حتی سه خانه ما قرار دارند. سرگرمی خارجی در سطح زمین که زمانی خصوصی بود و توسط حصار مرز شما نمایش داده می شد، اکنون برای کل محله نمایش داده شده است.

داشتن تراس در خانه های آپارتمانی جایگزینی برای حیاط و پشت بام محسوب می شود. داشتن حریم خصوصی و راحت بودن در آن مهمترین بخش برای استفاده از این فضا می شود.

همسایگان شما وقتی می توانید آنها را ببینید ، پررنگ تر به نظر می رسند. داشتن دید همسایگان به فضای تراس شما آرامش خیال را برای استفاده درست از این فضای دنج می گیرد.

این روزها، با بزرگتر شدن اندازه زمین و بزرگتر شدن خانه ها ، ما اغلب می شنویم که مشتری از نزدیکی آنها با همسایگان ابراز گلایه می کنند.می توان از راه حل های مناسبی برای داشتن فضایی کارآمد استفاده کرد.

سقف متحرک حیاط خلوت

یکی از بهترین راه ها استفاده از سقف متحرک در فضای حیاط خلوت است. این سقف های جمع شو بهترین امکان را برای دسترسی کامل به فضای حیاط خلوت و داشتن حریم خصوصی را به ما می دهند.

گروه مهندسی تیوان با طراحی و اجرای این سقف های جمع شو امکان استفاده از فضای باز و نور را به ما می دهد. تنها با زدن یک کلیک می توان سقف را باز و بسته کرد.

نمونه ای از این کار را در پروژه انجام شده در چیتگر می توان مشاهده کرد.

سقف-متحرک حیاط خلوت چیتگر تهرانسقف-متحرک-برقی

سایبان پارچه ای تراس

یکی از راهکارهای دیگر استفاده ای سایبان پارچه ای تراس است. بدین گونه می توان فضای تراس را برای خود کاملا شخصی کرد. به اندازه سقف متحرک فضا بسته نمی شود اما بخش های مهم از دید بقیه پنهان می ماند.

با استفاده از فناوری نوین و مقرون به صرفه سقف متحرک تراس می توانید حیاط خلوت و تراس خود را به وسیله سقف و دیوار متحرک بپوشانید و فضای باز محیط خود را به محیطی قابل کنترل مبدل نموده و در تمام سال از آن بهره مند شوید.

سازه های پارچه ای تیوان با داشتن گروه مجرب و خبره در کار طراحی و ساخت سایبان های پارچه ای بهترین کیفیت را ارائه می دهد.

نمونه ای از این کار را می توان در پروژه لواسان مشاهده کرد.

سایبان تراس در ویلا لواسانسایبان تراس ویلا در لواسان تهران

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *