طراحی،ساخت و اجرا سایبان حیاط با طراحی خاص

در طول سالهای اخیر، سلیقه مردم در بسیاری از موضوعات عوض شده است. این موضوع روی معماری ساختمانها و دکور فضاها نیز تاثیر گذاشته است و استفاده از بعضی سازه ها را رونق داده است. مثلا چند سالی است که به کار بردن سازه های پارچه ای و سازه های چادری در معماری و دکوراسیون بناهای مختلف، زیاد شده است و افراد زیادی، به این مدل سازه ها علاقه مند شده اند.

انعطاف پذیری و شکل پذیری این سازه ها بسیار بالا است و به همین دلیل، سازه های پارچه ای جزو محبوب ترین مصالح برای طراحان و معماران است. با کمک سازه های پارچه ای می توان اشکال گوناگون و خلاقانه را در ساختمان پیاده سازی کرد. به کار بردن سازه های پارچه ای در ساختمان، چند سالی است که در ایران نیز رونق گرفته است و در شهرهای ساحلی، کویری یا سردسیر ایران از آن استفاده می شود.

موارد کاربرد سازه های پارچه ای

از سازه چادری می توان در موارد زیر استفاده کرد:

گروه مهندسی تیوان طراح و مجری انواع سازه های چادری با چندین سال سابقه فعالیت مشتاق ارائه طرح های متفاوت در این زمینه است. سایبان حیاط در زیبادشت کرج به انتخاب کارفرما و برای سایبان ویلا طراحی و اجرا شد. زیبایی و عمر بالا این سازه استفاده از آن را پرکاربرد و ارزشمند کرده است.

3 سال ضمانت بی قید و شرط برای این سایبان حیاط در نظر گرفته شده است و البته با دادن خدمات پس از فروش خیال کارفرما با گذشت زمان راحت است.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 25 مترمربعفرم :  کایت سفارشی
مکان : زیبادشت ، کرجنوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان حیاط ویلامدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : آذر 1399عمر مفید : +20 سال