دوخت سازه های پارچه ای

دوخت سازه های پارچه ای چگونه است؟

یکی از مسائل مهم در زمینه ی طراحی و اجرای سازه های پارچه ای دوخت پارچه است. برای آنکه پارچه های مصرفی در سازه های پارچه ای از نوع پی وی سی هستند و عرض آنها حداکثر 3 متر (براساس کارخانه تولید کننده ی آنها تعیین می شود) است پس برای طراحی قطاع پارچه نیاز به یک نوع دوخت داریم تا شکل مورد نظر را بوجود بیاوریم.

طریقه دوخت پارچه

نوع دوخت یا همان جوش پارچه های پی وی سی از نوع حرارت بالا یا اصطلاحا High Frequence است. طریقه ی دوخت یا جوش پارچه هم به این صورت است که 3 سانتی متر دو الگوی پارچه روی یکدیگر قرار میگیرند و زیر دستگاه دوخت قرار داده می شوند که مانند دستگاه پرس عمل می کند. این دستگاه هردو پارچه را بوسیله ی جوش الکترومغناطیسی آب می کند و روی یکدیگر پرس می کند. مقاومت این نوع دوخت بسیار بالاست به طوری که طی سالهای متمادی به هیچ وجه باز نمی شود و حالت اولیه ی خود را از دست نمی دهد.

این مرحله از کار یکی از مراحل مهم طراحی و اجرای سازه های پارچه ای است که متخصصین گروه مهندسی تیوان با ظرافت و دقت خاصی این کار را انجام می دهند. عمر مفید دوخت پارچه به این سبک 10 الی 15 سال است و تاکید می شود که برای انتخاب این سازه ها برای فضای خود حتما از شرکت مورد نظر بخواهید اطلاعاتی درمورد دوخت پارچه در اختیار شما قرار دهند تا این اطمینان حاصل شود که دوخت مورد استفاده برای پارچه مقاومت در برابر نیروهای کششی و تغییرات آب و هوایی را دارد و بعد از گذشت چند ماه درز دوخت پارچه باز نمی شود که اگر این اتفاق بیوفتد نشان دهنده ی عدم مرغوبیت نوع دوخت می باشد.

اطمینان با تیوان

تیم فروش و مدیریتی تیوان این اطمینان را به کارفرمایان می دهد که برای دوخت پارچه از دستگاه اچ اف استفاده می کند و از دوخت های نامرغوب که بعد از مدتی درز پارچه را باز می کند به هیچ وجه استفاده نمی کند. افتخار ما در این صنعت این است که ابتدا به کارفرمایان مشاوره صحیح می دهیم.

گروه مهندسی تیوان این اطمینان را به کارفرمایان عزیز می دهد که قبل از عقد قرارداد در زمینه ی تمام مسائل فنی اطلاعات دقیق و بروزی را در اختیار آنها قرار دهد تا به تصمیم بهتر آنها منجر شود. ما به کیفیت کار خود اطمینان داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ در خدمتتون هستم