سقف متحرک رستوران

سقف متحرک رستوران گرپ

طراحی، ساخت و اجرا سقف متحرک رستوران گرپ

چهار فصل کردن فضای باز یکی از مهمترین دغدغه های کسانی ست که میخواهند از فضای باز نیز لذت ببرند. استفاده از سیستمی که کاملا هوشمند بوده و میتوان در عرض چند دقیقه سقفی داشت که محافظ در برابر گرما و سرما باشد و هنگام شب با بستن سقف بتوان دید به آسمان داشت. استفاده از سقف متحرک هوشمند و یا سقف متحرک پارچه ای این امکان را به ما می دهد تا با زدن یک دکمه یک فضا با سقف پارچه ای داشته باشیم. کاربرد اصلی سقف های متحرک پارچه ای در رستوران ها که میتوانند براحتی قسمت فضای باز خود را پوشش دهند و هر چهار فصل بتوانند پذیرای مشتریان باشد.

سیستم اجرا شده در رستوران گرپ سقفی کاملا هوشمند با استفاده از موتور و سنسور سامفی این قابلیت به کارفرما داده شده که هنگام وزش بادهای شدید سنسور باد عمل کرده و سقف را جمع کند یا هنگاهی که باران می بارد سنسور باران به موتور فرمان می دهد تا سقف را جمع کند.

رستوران گرپ واقع در خیابان ولیعصر تهران با اعتماد به گروه مهندسی تیوان فضایی بسیار زیبا و چهار فصل را با بهترین کیفیت فراهم آورده است.

سازه های متحرک رستوران
سقف متحرک رستوران گرپ در تهران

نصب سقف متحرک رستوران در تهران

نکات زیادی باید در هنگام نصب سقف رستوران درنظر گرفته شود. به منظور نصب این سازه پرکاربرد باید از متخصصین نصاب استفاده کنید زیرا این کار نیاز به تخصص و تجربه و محاسبات دقیق دارد. افراد غیرمتخصص ممکن است با اشتباهات کوچک زمان نصب سایبان متحرک، بجای راحتی کاربران سازه ای نامتناسب و غیرکاربردی راه اندازی کنند. بنابراین صرفا خرید سایبان مهم نیست بلکه سایبان متحرک خریداری شده باید بدرستی نصب و اجرا شود.

متخصصین نصب سایبان متحرک رستوران در تهران در گروه مهندسی تیوان، سایبان شما را بگونه ای نصب می کنند که تنها با فشردن یک دکمه، سقف بصورت موزون و بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود. این نوع سایبان از انواع سایبان پرطرفدار است زیرا در کنار زیبایی و محافظت و ایمنی، سبب پیشگیری از هدر رفتن انرژی می شود.

سایبان متحرک رستوران
سقف متحرک رستوران تهران

قیمت سقف متحرک رستوران

همچون سایر سایبان ها و انواع آلاچیق، قیمت اجرای صفر تا صد سایبان نیز بسیار متنوع است. برخی سقف های متحرک امکانات متفاوتی دارند، پس قیمت بالاتری نیز دارند. البته قیمت بالای یک سقف متحرک همیشه نشان دهنده بهتر بودن آن نیست و به منظور خرید این نوع سازه ها حتما باید از کارشناسان این سازه مشاوره دریافت کنید.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063پارچه : PVC-PVDF ترکیه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایموتور : ‏Somfy
تعداد سقف : 2 عددمتراژ : 60 مترمربع
مکان : تهران، خیابان ولیعصر، رستوران گرپمدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک فضای باز کافه رستورانمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : 1397خدمات پس از فروش : 5 سال

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *