طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک حیاط

پروژه سقف متحرک برای حیاط ویلا در محمدشهر کرج واقع شده است. ویلایی بسیار زیبا که اولویت کارفرما بستن قسمتی از فضای حیاط بود تا بعنوان آلاچیق پارچه ای بتوان یک فضای چهار فصل داشته باشند.

بعد از مشورت و ارائه طرح از طرف سازه های پارچه ای تیوان طرح نهایی از طرف کارفرما تائید و اجراشد.

استفاده از سیستم ریموت کنترل در باز و بسته کردن سقف متحرک ویلا یکی از خلاقیت هایی است که این سازه دارد. استفاده از آلاچیق برقی و آلاچیق های متحرک در فضای ویلا می تواند روحی تازه به فضای ویلا ببخشد.

این سازه ها با استفاده از پارچه های PVC با دوام و طول عمر بالای 15 سال مناسب برای تمامی فضاهای باز مسکونی و تجاری می باشد.

گروه مهندسی تیوان با چندین سال سابقه در ساخت سازه های پارچه ای برندی مطمئن در این زمینه است. سقف متحرک کنار استخر در ویلایی شخصی در منطقه محمدشهر کرج نمونه ای از کیفیت کار و البته رضایتمندی مشتری است.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه : آلومینیوم 6063پارچه : PVC-PVDF Black out
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایموتور : Dooya
تعداد سقف : 1 عددمتراژ : 40 متر مربع
مکان : محمدشهر، کرجمدت زمان گارانتی : 3 سال
کاربری : سقف متحرک کنار استخرمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 30 روز
سال ساخت : دی 1398خدمات پس از فروش : 5 سال

طراحی، ساخت و اجرای سقف متحرک حیاط پروژه سقف متحرک برای حیاط ویلا در محمدشهر کرج واقع شده است. ویلایی بسیار زیبا که اولویت کارفرما بستن قسمتی از فضای حیاط بود تا بعنوان آلاچیق پارچه ای بتوان یک فضای چهار فصل داشته باشند. بعد از مشورت و ارائه طرح از طرف سازه های پارچه ای تیوان[ ادامه مطلب …]

Tags: آلاچیق مدرن پارچه ای / آلاچیق کنار استخر / سازه متحرک پارچه ای / سازه های پارچه ای کششی / سازه های چادری / سایبان کنار استخر / سقف متحرک / سقف متحرک استخر / سقف متحرک استخر ویلا / سقف متحرک برقی / قیمت سقف متحرک برقی / موتور دویا / پارچه PVC PVDF