نمایشگاه میدکس گروه مهندسی تیوان

نمایشگاه میدکس 1400

نمایشگاه بین المللی میدکس دی ماه 1400

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند. دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی (MIDEX 2022) در تاریخ 21 الی 24 دی ماه سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد.

نمایشگاه میدکس با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI)، در سال گذشته با حضور 150 شرکت در مساحت 5200 متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار شده است.

در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند. با امید به اینکه بتوانیم در نمایشگاه امسال میزبان شما بوده فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق نماییم.

گروه مهندسی تیوان، طراح و مجری انواع سازه های چادری ثابت و متحرک با حضور در نمایشگاه میدکس از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا در این رویداد ما را همراهی کنید.

چرا همه معماران و علاقه مندان به معماری از میدکس بازدید می کنند؟

  • بهترین شرکت های معماری داخلی و خارجی در میدکس حضور دارند

  • ایده های جذاب و جدید را میتوان در میدکس دید

  • جدیدترین متریال های معماری در این نمایشگاه عرضه می شوند

تماس با متخصص
سوالی دارید؟ در خدمتتون هستم