سقف-متحرک

سقف متحرک محصولی پرکاربرد در معماری معاصر

پوشش سقف به کمک مصالح سبک با عمر مفید بالا دغده ی همیشگی معماران معاصر بوده است. سازه ای سبک و پرکاربرد که البته بتوان آن را در فصل های مختلف استفاده کرد و چهار فصل را به راحتی تجربه کرد. سقف متحرک پارچه ای دقیقا چنین نمونه ای از سقف های پوششی است.

سقف متحرک پارچه ای ایده ای نو در معماری با ظاهری عام پسند و نورپردازی بی نظیر که بسیار چشم نواز است. سازه ای که براحتی با یک کنترل ریموت باز و بسته می شود و فضایی جذاب را  ارائه میدهد.

این نمونه از محصولات معماری جایگاه بسیار پررنگی در دنیای امروزه دارند. سقف های متحرک پارچه ای بسیار پرکاربرد هستند و در مکان های مختلفی قابل استفاده می باشند. استفاده از آنها در پوشش سقف استخر، سقف کافه رستوران، حیاط برای نشیمن و البته تراس و بسیار کاربرد دیگر که  نمونه ای از این کاربردها را در عکس های زیر مشاهده می کنید.

سقف متحرک برای رستوران فضای بازسقف متحرک استخر در ویلا در کردان کرجسقف متحرک پارچه ای برای رستوران در تهرانسقف متحرک مجموعه دیدار در پاسداران تهرانسقف متحرک برقی در رستوران لاکچریسقف باز شو پارچه ای با بهترین کیفیتسقف متحرک پنت هاوس بهترین ایده برای پشت بامسقف متحرک حیاط در محمد شهر کرجسایبان متحرک در حیاط ویلاسایبان متحرک پارچه ای رستوران در تهرانسازه کششی و سقف متحرک برای نشیمن در حیاطسقف متحرک رستوران کد در دانشگاه صنعتی شریف تهرانسقف پوششی متحرک برای حیاط ویلا در شمالسایبان متحرک نشیمن بهترین ایده برای حیاط شماسقف متحرک چهار فصل بهترین سازه برای حیاط ویلاسقف متحرک مجتمع بهار دیدار در تهرانسقف متحرک کافه رستوران در مازندرانسقف متحرک استخر در ویلا در نوشهرسقف متحرک رستوران صاحبقرانیه در مهر شهر کرجسازه جمع شو در حیاط ویلا زیبادشتسقف متحرک پارچه ای در رستوران لاکچری در رشتسازه متحرک پارچه ای لاکچری در مهرشهر کرجسازه متحرک در حیاط ویلا در کردان کرجسقف متحرک برقی کافه رستوران در مازندرانسازه متحرک برقی در ورودی ویلا تهرانسقف متحرک کافه رستوران با بهترین کیفیتسقف متحرک مهرشهر لاکچری و زیباسقف متحرک پارچه ای برای حیاط خلوتسایبان متحرک پارچه ای در کنار ساحل شمالسازه جمع شونده بهترین ایدهسازه پارجه ای متحرک برای حیاط و ویلاسقف متحرک کافه در بهترین کافه های تهران و کرجسازه جمع شو برای ورودی خانه در ویلا کردان کرجسقف متحرک برقی در حیاط خانه در محمدشهر کرجسقف متحرک تالار در تهرانسقف متحرک حیاط با نورپردازی زیبا و لاکچری در تهرانسقف متحرک ویلا در کردان کرجسقف متحرک پارچه ای در حیاط خانه در زیبادشتسقف متحرک با نورپردازی ویژهسازه متحرک برقی برای رستوران های لاکچریپوشش سقف پارچه ای برقی با کیفیت عالیپوشش سقف جمع شوپوشش سقف برقی رستورانسقف متحرک رستوران در مهرشهر تهرانسایبان متحرک در حیاط خلوت ویلا در کرجسایبان پارچه ای متحرکسقف متحرک ورودیسقف متحرک رستوران لاکچری در تهرانسازه برقی در رستوران کافه در تهران و کرجسقف متحرک پارچه ای در رستوران ساریسازه پارچه ای متحرک برای حیاط و ویلا کرج