سایبان ماشین در حیاط خانه

سایبان ماشین در حیاط خانه در بابلسر

طراحی، ساخت و اجرای سایبان ماشین در حیاط خانه بابلسر

درک چگونگی کارکرد سیستم های سازه ای، قابلیت مصالح سازه ای و باری که سازه ها باید متحمل شوند، یک روش اتوماتیک طراحی، یا به طور دقیق، اینکه چگونه یک سازه به طور کامل درک و آن را خلق کرد بوجود نمی آورد. اما از آنجا که سازه یک بخش ضروری ساختمان است، برخورد با آن به عنوان یک کانسپت و ایده می تواند قسمتی از طراحی معماری باشد.

سازه ای که در سازه های چادری و سبک استفاده می شود بسیار استوار و طراحی شده است. براساس اینکه این سازه برای چه کاربردی استفاده شود طراحی و ساخته می شود. جنس سازه های این نوع از معماری فولاد یا آلومینیوم است. عمر بالا این مصالح سبب عمر مفید بالا در کل سازه شود که از لحاظ اقتصادی بسیارمقرون به صرفه خواهد بود.

سایبان پارچه ایسایبان ماشین بابسر مازندران

پارچه ای که در این سازه مورد استفاده قرار می گیرد از جنس پی وی سی است. پارچه پی وی سی با خاصیت کشسانی بسیار بالا و فرم پذیری این امکان را به طراح می دهد تا براساس نوع سازه و کاربری آن به شکل های مختلف طراحی و دوخته شود. دوخت در این پارچه ها به کمک دستگاه جوش مخصوص انجام می شود. پارچه های PVC به خاطر خواص خاصی که دارا هستند در سازه های سبک جز مصالح مصرفی اصلی محسوب می شوند.

سایبان ماشین در حیاط خانه ای در بابلسر مازندران نمونه ای از سایبان فرم آرک برای دو ماشین است. گروه مهندسی تیوان بخشی تحت عنوان سازه های پیش مهندسی را در بخش محصولات خود دارد و سایبان آرک نوع پرفروش این محصولات است. کاربری بالا این سایبان با فرمی ساده و زیبا سایبان ماشین فرم آرک را به محصولی پرطرفدار تبدیل کرده است.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF هانواکره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 45 مترمربعفرم : آرک
مکان : بابلسر، مازندراننوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان ماشین در حیاط خانهمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : مهر 1399عمر مفید : +20 سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *