سایبان ویلا

سایبان چادری

طراحی، ساخت و اجرا سایبان چادری ویلا

در سال های اخیر موضوع سازه های کششی در میان متخصصین امر ساختمان و معماران جا افتاده است. ساختاری با دو عنصر اصلی، سازه و پارچه که بسیار سازه هایی جدید و خاص ایجاد می کند.

استفاده از سقف های کششی در فضای داخلی و خارجی ساختمان جای خود را در بین ساختمان ساز ها و معماران باز کرده است. سیستمی که در فضای داخلی جایگزین سقف کناف و رابیتس و در فضای خارجی جایگزین آلاچیق های سفالی و ورق های یو پی وی سی شده است. استفاده از سیستم سازه های پارچه ای خلاقانه و هوشمند است زیرا مزایای بسیار زیاد آن امکانات قابل توجهی را برای استفاده کنندگان از آن بوجود می آورد.

سازه های پارچه ای در فضای خارجی ساختمان زمینه ی بسیار گسترده تری نسبت به فضای داخلی ساختمان دارد. نوع پارچه سازه های پارچه ای مورد استفاده در فضای خارج ساختمان متفاوت تر از فضای داخلی می باشد. پارچه های خارجی از جنس الیاف پلی استر با روکش PVC وPVDF دارای عمر مفید 20 الی 25 ساله هستند. حالت قرار گیری سازه های پارچه ای فضای خارج الزاما به گونه ای است که پارچه باید تحت کشش باشد.

سایبان چادری ورودی

سایبان چادری ویلا

داشتن فضایی راحت و آرام از مهمترین علت ساخت ویلا به حساب می آید. برای جلوگیری از عوامل محیطی مثل نور مستقیم آفتاب و یا باران و برف سایبان پارچه ای بهترین گزینه است.

با توجه به اعتمادی که کارفرما ویلا کردان به گروه مهندسی تیوان داشتند صفر تا صد این کار را به ما سپرده شد و با بهترین کیفیت تحویل داده شد.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF دیکسون فرانسه
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 50 متر مربعفرم : آرک
مکان : کردان کرجنوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان چادری ورودی ویلامدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : آبان 1397عمر مفید : +20 سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *