سایبان ورودی ویلا در بابلسر مازندران

سایبان ورودی ویلا بابلسر مازندران

سایبان چادری ویلا در شمال ایرانسایبان ورودی ویلا در بابلسر مازندران

طراحی، ساخت و اجرا سایبان ورودی ویلا

سازه های ابتدایی که توسط انسان های ماقبل تاریخ به کار می رفتند، فرم های طبیعی بودند. پیش از آنکه انسان بتواند دنیای اطراف خود را مطابق با خواسته ها و نیازهایش تغییر دهد، برای رفع احتیاجاتش از غارها به عنوان سرپناهی برای محافظت در برابر حیوانات درنده یا محلی برای مخی شدن به هنگام شکار و همچنین از درختان سقوط کرده برای عبور از رودخانه ها و سیلاب ها استفاده می کرد.

نیاز امروزه در معماری سبب ظهور سازه هایی با عمر مفید بالا و مقرون به صرفه شده است. یکی از این سازه های ارزشمند با کاربری بالا و سازگار با طبیعت سازه های چادری است. در این سازه های سبک از پارچه های کششی برای پوشش استفاده می شود. یک پوسته برای اجرا و ساخت، باید هندسه قابل کنترلی داشته باشد و از لحاظ اقتصادی هزینه زیادی را برای ساخت تحمیل نکند. پوسته PVC در سازه های پارچه ای دارای چنین ویژگی های مهم و ارزشمندی می باشد.

استان های شمالی در ایران به دلیل بارش باران بیش از حد در فضاهای باز خود برای نشیمن نیازمند سایبان می باشند. بابلسر شهری زیبا و توریستی نیز دوستان زیادی را به تیوان معرفی کرده است و در این شهر چندین سایبان ماشین، سایبان ورودی و سایبان حیاط توسط مجموعه تیوان طراحی و اجرا شده است.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF هانواکره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 40 مترمربعفرم : آرک
مکان : بابلسر، مازندراننوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان ورودی در حیاط ویلامدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 25 روز
سال ساخت : آبان 1399عمر مفید : +20 سال
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *