سایبان چادری

سایبان پارچه ای

سایبان پنت هوس ویلا دماوند تهران

سایبان ورودی

سایبان چادری پنت هوس

طراحی،ساخت و اجرای سایبان چادری پنت هاوس

امروزه با پیشرفت علوم و فناوری، نیازها و خواسته های جدیدی در زمینه مهندسی سازه بروز نموده است، عامل زمان در ساخت سازه ها اهمیت دوچندان یافته و این امر، گرایش به سازه های پیش ساخته را افزایش داده است. معماری نیز وارد مرحله جدیدی از حیات خویش شده است.

با افزایش جمعیت جوامع بشری، نیاز به داشتن فضاهای بزرگ بدون حضور ستون های میانی افزایش فراوان پیدا کرده، به نحوی که فضاهای ثابت گذشته پاسخگوی نیازها نیست. بنابراین شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه سیستم های نوین سازه ای همچون سازه های غشایی، سازه های کششی و بازو بسته شونده بوده است.

طراحان معماری اولویت خود را برای اجرا یک طرح نیاز و ایده مدنظر کارفرما در نظر می گیرند. در سازه های پارچه ای محدودیتی برای اجرای برخی از طرح ها وجود دارد که البته براساس بررسی های مهندسی ایجاد می شود. در پروژه سایبان چادری پنت هاوس در دماوند کارفرما طرحی کلی از نیاز خود را برای مجموعه تیوان بیان کرد و براساس نیاز چندیدن طرح طراحی و برای تأیید ارسال شد.

از بین طرح ها این تک قله خمیده برای سایبان چادری انتخاب و اجرا شد و بسیار رضایتمندی کارفرما را در برداشت. پارچه مورد استفاده در این پروژه پی وی سی از برند مهلر آلمان است که جز با کیفیت ترین پارچه های PVC محسوب می شود. سایبان چادری پنت هاهوس در ویلایی در دماوند نمونه ای متفاوت از طراحی سازه های کششی است.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF مهلر آلمان
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 60 متر مربعفرم : خیمه تک قله کج
مکان : دماوند تهراننوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان چادری پنت هاوسمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 35 روز
سال ساخت : دی 1398عمر مفید : +20 سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *