سایبان

آلاچیق اتاق عقد تالار

با استفاده از سازه های چادری و ساخت آلاچیق اتاق عقد، اتاقی متفاوت توسط مهندسین طراحی و ساخته می شود. این نوع متریال طی سال های اخیر در ایران موردتوجه و استقبال بسیاری از صاحبان تالار قرار گرفته است. زیرا دیزاین جذاب و متفاوتی را برای مشتریان فراهم می سازد.

ویژگی های آلاچیق اتاق عقد تالار

از مهمترین ویژگی های آلاچیق اتاق عقد علاوه بر زیبایی و جلوه باشکوه در باغ تالارها این است که پارچه های بکار رفته در آن  بادوام و ضدحریق هستند. پارچه های بکار رفته در این نوع آلاچیق معمولا از جنس پلی استر با روکش PVC هستند. بنابراین علاوه بر طول عمر بالای این پارچه ها می توانید این نوع سازه ها را براحتی تمیز کرده یا شستشو کنید.

از ویژگی های مهم دیگر درمورد این نوع آلاچیق این است که در زیر این سازه چادری می توان در برابر نور آفتاب بخصوص اشعه های مضر خورشید محافظت شد. همچنین در برابر شرایط جوی مانند برف و باران و تگرگ می توان محافظت شد.

باتوجه به ویژگیهای نام برده می توان سایبان چادری را یکی از بهترین گزینه ها برای باغ تالار و سالن های عقد و عروسی و همچنین برای پذیرایی میهمانان در جشن ها راه اندازی کرد. استفاده از این نوع سایبان در کنار زیبایی و مدرن بودن محوطه سبب می شود که میهمانان از فضای سبز باغ لذت ببرند.

آلاچیق ویلا

آلاچیق

آلاچیق پارچه ای

آلاچیق مدرن

طراحی، ساخت و اجرا اتاق عقد تالار

یک جنبه ی اساسی طراحی و جذاب سازه چادری، نیمه شفافیت آنها یعنی قابلیت انتقال نسبی از نوری که به سطح خارجی انها برخورد می کند، به درون فضای داخل است.

مدیریت تالار شکوفه واقع در احمدآباد مستوفی تهران با ایده ای جذاب در نظر داشت تا اتاق عقدی با سقف پارچه ای طراحی شود. یکی از مهمترین قسمت های تالار عروسی فضای مربوط به اتاق عقد است. جایی که شروع یک زندگی را رقم می زند و برای همیشه در ذهن عروس و داماد خاطر انگیز می ماند.

سازه های پارچه ای تیوان با درنظر گرفتن اهمیت فضا و نقش زیبایی و نورپردازی آلاچیق زیبایی با سقف پارچه ای طراحی و اجرا کرد. یکی از مهمترین تصمیمات انتخاب نوع فرم آلاچیق بود. خیمه های متکی بر پایه، اصلی ترین شکل سازه های پارچه ای کششی هستند. بنابراین فرم خیمه تک قله انتخاب شد. نتیجه کار بسیار رضایتمند و زیبایی چشم نوازی را در پی داشت.

طراحی آلاچیق اتاق عقد تالار کاری خاص و متفاوت نسبت به اتاق عقد های دیگری بود که نتیجه اعتماد مدیریت تالار به سازه های پارچه ای تیوان بود.

فضایی زیبا و دلنشین را برای شروع زندگی تان فراهم آوردیم. **

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : PVC-PVDF هانوا کره
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 40 مترمربع و 15 مترمربعفرم : خیمه پارادایس
مکان : احمدآباد مستوفی، باغ تالار شکوفهکارفرما : آقای احمدی
کاربری : اتاق عقد و آلاچیقمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 30 روز
سال ساخت : اسفند 1397عمر مفید : +20 سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *