سایبان پارکینگ کششی دهکده فردیس

طراحی،ساخت و اجرای سایبان پارکینگ دهکده فردیس کرج

پوشش پارچه ای کششی ارجاعی به معماری تاریخی یا دیگر اشکال هنر معاصر ندارند، با اینحال مملو از اشاره ها به گذشتگان خودشان یعنی چادرها هستند. چادرهای نظامی، چادرهای سیرک، و چادر های کوچ نشینان، همه زمینه ای را دربرمیگیرند که در آن اشکال جدید تولید شده با رایانه و ساخته شده از پارچه های مصنوعی نیمه شفاف را می توان ملاحظه کرد.

چنین ارجاعاتی، متولیان بازار فروش صنعت را دلگرم نمی کند، چرا که می دانند قیاس با سازه هایی که اغلب ارزان،موقت، نامطمئن، کثیف و قابل اشتعال بوده اند، توانایی آنها را برای فروش محصول معاصری که اغلب هیچ کدام از این ضعف ها را ندارد، بالا نمی برد.

سازه های کششی امروزه در معماری سازه هایی کاملا مهندسی و قابل اجرا در مکان ها های مختلفی هستند. امروزه سهم زیادی از بازار در جهان در دست طراحی های قابل اجرا، زیبا و مقرون به صرفه با عمر مفید بالا است. بنابراین سازه های کششی سهم خوبی در بازار را به خود اختصاص داده اند.

سایبان ماشین سایبان پارکینگ کششی

کاربری این سازه ها بسیار گسترده است. استفاده از این سازه ها به عنوان سایبان پارکینگ و یا سایبان نشیمن در جای جای فضا پرکاربرد است.

گروه مهندسی تیوان طراح و مجری سازه های کششی با سابقه ای درخشان در طراحی انواع سایبان ، سایبان پارکینگ، سایبان رستوران، سایبان حیاط و انواع سقف متحرک انتخابی مطمئن خواهد بود.

برای دیدن تمامی پروژه ها اینجا را کلیک کنید.

مشخصات پروژه :

نوع سازه و اتصالات : فولاد st 37پارچه : SRF هند
پوشش سازه : رنگ الکترواستاتیک کوره ایپوشش اتصالات : گالوانیزه گرم
متراژ : 40 مترمربعفرم : آرک
مکان : دهکده فردیس، کرجنوع کابل : استرند 8 میلیمتر
کاربری : سایبان پارکینگ حیاطمدت زمان طراحی، ساخت و اجرا : 40 روز
سال ساخت : اردیبهشت 1400عمر مفید : +20 سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *