مدیریت پروزه در سازه های چادری

مدیریت پروژه در سازه های چادری

مدیریت پروژه در سازه های چادری

یکی از موضوعات مهم در پروژه های راه اندازی سازه های چادری و پارچه ای، مدیریت پروژه در سازه های چادری است. مدیریت هر پروژه برای سازه های چادری، شامل بخش های مختلف است که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

مدیریت ساخت سازه های چادری

مدیریت ساخت یکی از وظایف مهمی است که در صنعت ساختمان سازی نیز بدان پرداخته می شود. در روند مدیریت پروژه در سازه های چادری، تمهیدات اقتصادی و فنی موردنیاز به منظور ایجاد هماهنگی در روند کار درنظر گرفته می شود. هدف از این مدیریت، به حداقل رساندن میزان زمان ساخت و بهینه سازی بکارگیری پرسنل و تجهیزات برای نصب یک سازه است.

سایبان پارکینگ ورودی حیاط بابلسر
سایبان چادری استخر در ارومیه

مدیریت زمان در ساخت سازه های چادری

بسیاری از سازه های چادری بصورت از پیش ساخته انجام می شوند و این کار کمک زیادی به مدیریت زمان خواهد داشت. اما با این حال، هنوز هم باید روند ساخت سازه ای چادری را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داد. بنابراین، پیش از شروع اقدامات لازم برای اجرا و پیاده سازی سازه های چادری بهتر است برآورد واقع بینانه ای درمورد مراحل عملی این پروژه انجام شود. با زمان بندی واقع بینانه درمورد هریک از مراحل می توان برنامه ریزی بهتری برای مدیریت زمان اجرای سازه های چادری انجام داد.

برنامه ریزی اجرای سازه های چادری

برنامه ریزی در فرایند مدیریت پروژه در سازه های چادری، یکی از مراحل بسیارمهم است. حتی مختصصین ساخت سازه های چادری در فرایند برنامه ریزی و طراحی سازه ها باید از مشاوره استفاده کنند. در فرایند مدیریت ساخت، حوزه های پیچیده مسئولیت های اقتصادی را شامل می شوند. در کنار وظایف پیچیده، مدیران ساخت در روند تهیه یک برنامه نصب سازه چادری، با چالش های فنی بسیاری روبرو هستند. مدیریت پروژه های راه اندازی سازه های چادری باید از فرایند تولید و مونتاژ پوسته های موردنیاز در سازه ها باید آگاهی داشته باشد. نظارت بر این مراحل، در بهینه سازی هزینه های نصب و دستیابی به برنامه های کوتاه مدت نقش مهمی ایفا می کند. بنابراین، مدیر ساخت سازه های چادری، نقش مهمی در فرایندهای برنامه ریزی، مدیریت زمان و درنهایت کاهش هزینه ها خواهد داشت.

سایبان چادری حیاط
سازه چادری متحرک برقی استخر ویلا در شهریار

وظایف مدیریت پروژه در سازه های چادری

آماده سازی و تدارک برای ساخت سازه های سبک شامل حوزه های مختلف کاری است. بنابراین باید اقدامات مناسبی برای پیش بینی و مراحل تولید، طراحی، انتقال، نصب و نظارت انجام شود. با انجام این کارها می توان از پیشرفت بدون مشکل کارها مطمئن شد. اقداماتی که توسط مدیر پروژه باید انجام شود شامل حوزه های زیر است:

 • طراحی سازه: در این مرحله، برنامه ساخت تهیه می شود و جزئیات مربوط به آن برای راحتی بیشتر روند تولید تعیین می گردد.
 • تولید سازه: تولید سازه براساس استانداردها و روش های مناسب مونتاژ انجام می شود.
 • تحویل سازه: مصالح براساس برنامه های زمانی تعیین شده برای ساخت، به موقع تحویل می گردد.
 • روند مونتاژ: در این مرحله، فرایند فنی ساخت بدون هیچ وقفه ای در محل کار انجام می شود.
 • بررسی و کنترل: بررسی ها، اندازه گیری ها و مستندسازی های مربوطه در این مرحله انجام می شود.

در مراحل مدیریت پروژه در سازه های چادری، کارهای حرفه ای و بسیار دشواری برعهده مهندس مسئول است. مدیر پروژه باید بتواند کارهای احتمالی را پیش بینی کرده و به بهترین شکل ممکن سازماندهی کند. مدیر براساس آموزه های فنی باید بتواند از عهده وظایف پیچیده برآید. البته مدیر پروژه باید به نکات دیگری نیز دقت داشته باشد که در ادامه بررسی می کنیم.

سایبان ماشین حیاط

نکات مهم در مدیریت پروژه

یک مدیر پروژه حرفه ای برای هر پروژه طراحی سازه ها، از پروژه های کوچک و پیش طراحی تا پروژه های بزرگ با طراحی های خاص ضروری است. با شروع فعالیت برای راه اندازی سازه های چادری، یک مدیر برای هر پروژه مشخص می گردد. تلاش شرکت مهندسی تیوان این است تا بهترین مدیر پروژه در ساخت سازه های چادری را بکار گرفته و خدمات کاملی را برای شما عزیزان ارائه دهیم. در کنار مدیر پروژه، وجود تعدادی ناظر بر تمامی فرایندهای پیشرفت کار و ایمنی و موارد مشابه بسیار کمک کننده است. در هر پروژه، گروهی از نیروهای انسانی مشغول به کار هستند. وظیفه آنها این است که مراحل انجام کار را ساده سازی کنند تا  مجموعه نیروهای انسانی تنها بر کاری که باید انجام شود متمرکز باشند.

پاسخگویی سریع

پاسخگویی سریع به مشکلات سبب می شود مشتریان رضایت خاطر داشته و دفعات بعدی نیز مراجعه کنند. برای انجام هر پروژه، از ابتدا کل مسیر اجرایی پروژه درنظر گرفته می شود. برای تمامی پروژه ها از همان گام هایی ابتدایی، درمورد جزئیات مختلف برنامه ریزی شده و سپس اجرا می شود. درصورت بروز مشکل در مراحل اجرایی، بطور کامل بررسی شده و تحت کنترل قرار می گیرد. تیم تیوان همواره این معیار را درنظر دارد و در تلاش است با پاسخگویی سریع، پشتیبانی کامل و ارتباطات همیشگی با مشتریان عزیز مشکلات را در اسرع زمان رسیدگی نمایید. هدف ما جلب رضایت نهایی شماست.

سقف متحرک سازه چادری در تهران
سایبان چادری حیاط در فشم تهران

ارتباطات موثر

بهترین مدیران پروژه به منظور مدیریت پروژه در سازه های چادری همواره در تلاش هستند تا ارتباط موثری با مشتریان داشته باشند. علاوه براین، ارتباط مناسب با نیروی کاری برای این مدیران بسیارمهم است. مدیران گروه مهندسی تیوان این نکته را همواره درنظر دارند. انتظارات زیادی از مدیران پروژه می رود که نکات مهم زیر را با ارتباطات موثر درنظر داشته باشند:

 • حرکت همگام با جدول زمان بندی مناسب برای مراحل مختلف پروژه
 • پیش بردن کار طراحی و راه اندازی براساس بودجه توافق شده با مشتری
 • انجام مراحل کار با درنظر گرفتن مدیریت ساخت و سازهای عمرانی
 • تعهد و توجه به ایمنی نیروهای کاری در حین کار

صدور اعتبارنامه رسمی سازه

به درخواست مشتریان عزیز و به منظور کاهش ریسک و خطرات احتمالی پس از نصب، گارانتی و اعتبارنامه رسمی از سوی شرکت صادر و تقدیم می گردد. با صدور اعتبارنامه، مدیریت ساخت و ایمنی سازه، بازبینی ها به شیوه موثرتری انجام خواهد شد. مزایای دریافت این گارانتی برای مشتریان به شرح زیر است:

 • راحتی و سهولت در انجام کار
 • اعتماد بیشتری مشتری به خدمات ما
 • تعهد در مدت زمان انجام و تحویل سازه

مدیریت پروژه در سازه های چادری یکی از مهمترین وظایفی است که در گروه تیوان همواره با حساسیت و دقت ویژه ای انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *